שדה בוקר
סמל למ״ס 885 · יהודי · קיבוץ · מחוז הדרום · מועצה אזורית רמת נגב · אוכלוסייה 510 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 90.4% (ארצי 37.8%), עלייה של 0.6 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | שדה בוקר | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 40.7% | 16.1% | 908992 | 116 מתוך 1,192112 מתוך 1,03822 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 30.8% | 6.4% | 919092 | 104 מתוך 1,192103 מתוך 1,03822 מתוך 261 |
| ביחד | 12.9% | 9.3% | 585265 | 494 מתוך 1,192493 מתוך 1,03891 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 6.0% | 5.9% | 828284 | 202 מתוך 1,192174 מתוך 1,03841 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.9% | 2.7% | 696468 | 352 מתוך 1,192352 מתוך 1,03880 מתוך 261 |
| הליכוד | 1.8% | 20.5% | 13318 | 1,033 מתוך 1,1921,001 מתוך 1,038215 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 1.5% | 5.1% | 241423 | 890 מתוך 1,192881 מתוך 1,038198 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.2% | 1.7% | 362735 | 729 מתוך 1,192721 מתוך 1,038162 מתוך 261 |
| הרשימה המשותפת | 0.6% | 8.8% | 799077 | 232 מתוך 1,19283 מתוך 1,03852 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 0.3% | 5.7% | 13215 | 1,019 מתוך 1,192997 מתוך 1,038219 מתוך 261 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.8% | 485450 | 477 מתוך 1,192345 מתוך 1,038101 מתוך 261 |
| גוש ביבי | 4.8% | 44.0% | 14416 | 1,025 מתוך 1,192998 מתוך 1,038219 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 90.4% | 37.8% | 939294 | 79 מתוך 1,19279 מתוך 1,03815 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 0.6% | 14.7% | 677767 | 356 מתוך 1,192203 מתוך 1,03882 מתוך 261 |
| לא התחייבו לגוש | 3.9% | 2.8% | 686367 | 360 מתוך 1,192359 מתוך 1,03881 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 72.0% | 78.0% | 181724 | 978 מתוך 1,192863 מתוך 1,038197 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 334 | 5,690,682 | 242733 | 905 מתוך 1,192761 מתוך 1,038175 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 19.7% | 71.7% | 0.7% | 7.9% | 68.2% | 290 | העבודה-מימד 45.2% |
| 2009 | 18.8%▼0.8 | 73.6%▲1.8 | 1.1%▲0.4 | 4.0%▼3.9 | 67.6% | 276 | העבודה 30.1% |
| 2013 | 21.3%▲2.5 | 73.3%▼0.2 | 1.0%▼0.1 | 3.0%▼1.0 | 69.4% | 300 | העבודה 40.3% |
| 2015 | 7.3%▼14.1 | 87.7%▲14.4 | 0.0%▼1.0 | 4.6%▲1.6 | 66.3% | 261 | המחנה הציוני 65.9% |
| אפר׳ 2019 | 4.6%▼2.7 | 89.1%▲1.3 | 0.7%▲0.7 | 4.9%▲0.3 | 70.1% | 284 | כחול לבן 54.2% |
| ספט׳ 2019 | 4.4%▼0.1 | 91.5%▲2.4 | 0.4%▼0.3 | 3.0%▼2.0 | 66.2% | 270 | כחול לבן 49.6% |
| 2020 | 3.9%▼0.5 | 95.3%▲3.9 | 0.4%±0.0 | – | 67.2% | 279 | כחול לבן 58.8% |
| 2021 | 5.3%▲1.4 | 92.2%▼3.2 | 0.4%±0.0 | – | 66.6% | 281 | העבודה 31.7% |
| 2022 | 6.4%▲1.1 | 89.8%▼2.4 | 0.4%±0.0 | 0.0% | 62.1% | 265 | יש עתיד 42.3% |
| 2026 | 4.8%▼1.6 | 90.4%▲0.6 | 0.6%▲0.2 | 3.9%▲3.9 | 72.0% | 334 | ישר! 40.7% |
מפקד 2022
| שדה בוקר | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 510 | 9,601,720 | 182020 | 943 מתוך 1,162815 מתוך 1,027188 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 1,874 | – | 242729 | 888 מתוך 1,162755 מתוך 1,027172 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 36 | 30 | 767488 | 196 מתוך 1,162193 מתוך 1,02718 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 17.4% | 12.4% | 878593 | 151 מתוך 1,151150 מתוך 1,01616 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 32.7% | 25.8% | 494358 | 585 מתוך 1,159582 מתוך 1,027100 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 18.9% | 25.3% | 555663 | 449 מתוך 1,012442 מתוך 1,00376 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 105,300 | 104,300 | 322432 | 788 מתוך 1,160781 מתוך 1,027162 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 76.8% | 69.8% | 651 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- מדרשת בן גוריון 2.5 ק״מ · מרחב עם 3.7 ק״מ · טללים 13.4 ק״מ · אשלים 13.5 ק״מ · משאבי שדה 14.4 ק״מ