מכמורת
סמל למ״ס 382 · יהודי · מושב · מחוז המרכז · מועצה אזורית עמק חפר · אוכלוסייה 1,300 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 89.4% (ארצי 37.8%), ירידה של 0.1 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | מכמורת | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 43.7% | 16.1% | 959592 | 59 מתוך 1,19256 מתוך 1,03819 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 26.5% | 6.4% | 868588 | 158 מתוך 1,192157 מתוך 1,03830 מתוך 233 |
| ביחד | 14.8% | 9.3% | 686444 | 376 מתוך 1,192375 מתוך 1,038128 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 4.4% | 5.9% | 605655 | 461 מתוך 1,192432 מתוך 1,03897 מתוך 233 |
| הליכוד | 3.5% | 20.5% | 201112 | 947 מתוך 1,192918 מתוך 1,038203 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.8% | 2.7% | 484041 | 605 מתוך 1,192602 מתוך 1,038130 מתוך 233 |
| הציונות הדתית וזהות | 1.6% | 5.1% | 251521 | 871 מתוך 1,192862 מתוך 1,038176 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 1.0% | 5.7% | 251620 | 872 מתוך 1,192860 מתוך 1,038179 מתוך 233 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.9% | 1.7% | 271824 | 834 מתוך 1,192824 מתוך 1,038171 מתוך 233 |
| ש״ס | 0.2% | 5.3% | 383233 | 664 מתוך 1,192642 מתוך 1,038139 מתוך 233 |
| רע״ם | 0.2% | 5.9% | 556364 | 430 מתוך 1,192278 מתוך 1,03858 מתוך 233 |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 8.8% | 485643 | 535 מתוך 1,192382 מתוך 1,038104 מתוך 233 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.8% | 364043 | 622 מתוך 1,192478 מתוך 1,03895 מתוך 233 |
| גוש ביבי | 7.2% | 44.0% | 191013 | 958 מתוך 1,192933 מתוך 1,038203 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 89.4% | 37.8% | 919089 | 102 מתוך 1,192102 מתוך 1,03825 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 0.3% | 14.7% | 495652 | 518 מתוך 1,192365 מתוך 1,03890 מתוך 233 |
| לא התחייבו לגוש | 2.8% | 2.8% | 473939 | 611 מתוך 1,192606 מתוך 1,038133 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 74.1% | 78.0% | 26259 | 880 מתוך 1,192774 מתוך 1,038212 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 884 | 5,690,682 | 738172 | 319 מתוך 1,192200 מתוך 1,03866 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 9.2% | 67.2% | 0.6% | 21.5% | 64.7% | 632 | קדימה 32.8% |
| 2009 | 16.2%▲7.1 | 76.6%▲9.4 | 0.8%▲0.1 | 3.5%▼18.0 | 67.0% | 659 | קדימה 39.3% |
| 2013 | 12.0%▼4.2 | 76.1%▼0.5 | 0.6%▼0.2 | 3.6%▲0.1 | 69.8% | 690 | העבודה 26.2% |
| 2015 | 8.9%▼3.2 | 82.8%▲6.7 | 0.1%▼0.4 | 7.6%▲4.0 | 70.9% | 734 | המחנה הציוני 56.7% |
| אפר׳ 2019 | 9.4%▲0.6 | 86.9%▲4.0 | 0.3%▲0.1 | 3.3%▼4.3 | 70.0% | 731 | כחול לבן 64.3% |
| ספט׳ 2019 | 8.5%▼1.0 | 88.7%▲1.8 | 0.3%±0.0 | 2.4%▼0.9 | 67.4% | 709 | כחול לבן 64.9% |
| 2020 | 9.4%▲1.0 | 89.1%▲0.4 | 0.9%▲0.6 | – | 66.4% | 690 | כחול לבן 68.6% |
| 2021 | 8.3%▼1.1 | 89.4%▲0.3 | 0.1%▼0.7 | – | 69.0% | 735 | העבודה 23.5% |
| 2022 | 8.0%▼0.3 | 89.5%▲0.1 | 0.8%▲0.7 | 0.0% | 67.7% | 742 | יש עתיד 45.8% |
| 2026 | 7.2%▼0.7 | 89.4%▼0.1 | 0.3%▼0.5 | 2.8%▲2.8 | 74.1% | 884 | ישר! 43.7% |
מפקד 2022
| מכמורת | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,300 | 9,601,720 | 677564 | 374 מתוך 1,162256 מתוך 1,02782 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 2,330 | – | 424750 | 680 מתוך 1,162549 מתוך 1,027116 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 37 | 30 | 838176 | 141 מתוך 1,162140 מתוך 1,02744 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 15.1% | 12.4% | 777573 | 256 מתוך 1,151253 מתוך 1,01663 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 47.4% | 25.8% | 908989 | 115 מתוך 1,159114 מתוך 1,02726 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 26.6% | 25.3% | 767783 | 238 מתוך 1,012233 מתוך 1,00338 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 112,500 | 104,300 | 423519 | 672 מתוך 1,160666 מתוך 1,027186 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 83.1% | 69.8% | 379 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- חופית 2.4 ק״מ · כפר ויתקין 2.8 ק״מ · בית ינאי 2.9 ק״מ · בית חירות 3.1 ק״מ · גאולי תימן 3.1 ק״מ