מבטחים
סמל למ״ס 829 · יהודי · מושב · מחוז הדרום · מועצה אזורית אשכול · אוכלוסייה 920 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 80.7% (ארצי 44.0%), ירידה של 1.3 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | מבטחים | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 43.0% | 20.5% | 898783 | 132 מתוך 1,192131 מתוך 1,03843 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 24.6% | 5.7% | 999998 | 9 מתוך 1,1929 מתוך 1,0385 מתוך 261 |
| ישר! | 10.2% | 16.1% | 332538 | 793 מתוך 1,192771 מתוך 1,038161 מתוך 261 |
| ש״ס | 5.6% | 5.3% | 878684 | 144 מתוך 1,192141 מתוך 1,03842 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 4.6% | 5.1% | 645962 | 421 מתוך 1,192417 מתוך 1,03898 מתוך 261 |
| ביחד | 3.6% | 9.3% | 281833 | 858 מתוך 1,192847 מתוך 1,038174 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.0% | 2.7% | 514449 | 560 מתוך 1,192558 מתוך 1,038126 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.6% | 1.7% | 726870 | 313 מתוך 1,192310 מתוך 1,03873 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 1.3% | 5.9% | 261832 | 877 מתוך 1,192842 מתוך 1,038178 מתוך 261 |
| יהדות התורה | 0.3% | 5.5% | 706773 | 277 מתוך 1,192269 מתוך 1,03855 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 0.3% | 6.4% | 101114 | 1,040 מתוך 1,192905 מתוך 1,038215 מתוך 261 |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 1.0% | 0.8% | 919392 | 87 מתוך 1,19259 מתוך 1,03819 מתוך 261 |
| גוש ביבי | 80.7% | 44.0% | 827979 | 215 מתוך 1,192214 מתוך 1,03856 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 15.4% | 37.8% | 272034 | 865 מתוך 1,192826 מתוך 1,038172 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 3.0% | 2.8% | 504349 | 564 מתוך 1,192561 מתוך 1,038127 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 72.3% | 78.0% | 191825 | 965 מתוך 1,192851 מתוך 1,038194 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 305 | 5,690,682 | 202227 | 951 מתוך 1,192807 מתוך 1,038190 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 43.9% | 48.8% | 0.0% | 6.7% | 51.7% | 164 | העבודה-מימד 38.4% |
| 2009 | 50.8%▲6.9 | 48.7%±0.0 | 0.0%±0.0 | 0.0%▼6.7 | 58.1% | 199 | העבודה 34.2% |
| 2013 | 71.2%▲20.5 | 25.1%▼23.6 | 0.0%±0.0 | 2.3%▲2.3 | 61.1% | 219 | הליכוד ביתנו 29.7% |
| 2015 | 67.5%▼3.7 | 21.9%▼3.2 | 0.0%±0.0 | 10.5%▲8.2 | 62.7% | 228 | הליכוד 45.6% |
| אפר׳ 2019 | 75.6%▲8.1 | 17.1%▼4.8 | 0.0%±0.0 | 6.8%▼3.7 | 60.8% | 234 | הליכוד 52.1% |
| ספט׳ 2019 | 63.2%▼12.5 | 14.6%▼2.5 | 0.0%±0.0 | 21.9%▲15.0 | 64.2% | 247 | הליכוד 42.9% |
| 2020 | 77.5%▲14.3 | 21.7%▲7.1 | 0.0%±0.0 | – | 61.7% | 240 | הליכוד 56.7% |
| 2021 | 79.9%▲2.4 | 19.2%▼2.4 | 0.0%±0.0 | – | 60.2% | 239 | הליכוד 54.4% |
| 2022 | 82.0%▲2.0 | 16.9%▼2.3 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 66.9% | 266 | הליכוד 39.1% |
| 2026 | 80.7%▼1.3 | 15.4%▼1.5 | 0.0%±0.0 | 3.0%▲3.0 | 72.3% | 305 | הליכוד 43.0% |
מפקד 2022
| מבטחים | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 920 | 9,601,720 | 505565 | 578 מתוך 1,162456 מתוך 1,02784 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 1,967 | – | 273032 | 851 מתוך 1,162718 מתוך 1,027165 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | מסורתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 34 | 30 | 625874 | 354 מתוך 1,162348 מתוך 1,02747 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 10.1% | 12.4% | 484251 | 596 מתוך 1,151581 מתוך 1,016115 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 14.7% | 25.8% | 14716 | 997 מתוך 1,159951 מתוך 1,027200 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 7.1% | 25.3% | 111116 | 901 מתוך 1,012892 מתוך 1,003174 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 118,200 | 104,300 | 494250 | 592 מתוך 1,160588 מתוך 1,027118 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 34.8% | 69.8% | 1,131 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- ישע 0.9 ק״מ · עמיעוז 1.0 ק״מ · שדה ניצן 1.6 ק״מ · צוחר 1.8 ק״מ · אוהד 2.3 ק״מ