ישע

סמל למ״ס 916 · יהודי · מושב · מחוז הדרום · מועצה אזורית אשכול · אוכלוסייה 650 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש השינוי 52.2% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.5 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 19.5%2009: מחנה נתניהו 36.1%2013: מחנה נתניהו 33.1%2015: מחנה נתניהו 36.7%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 35.8%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 31.2%2020: מחנה נתניהו 43.4%2021: מחנה נתניהו 41.4%2022: מחנה נתניהו 47.4%2026: מחנה נתניהו 44.5%2006: המחנה שמולו 69.5%2009: המחנה שמולו 61.2%2013: המחנה שמולו 58.0%2015: המחנה שמולו 56.9%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 54.7%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 54.6%2020: המחנה שמולו 55.6%2021: המחנה שמולו 56.5%2022: המחנה שמולו 50.7%2026: המחנה שמולו 52.2%2006: מפלגות ערביות 0.0%2009: מפלגות ערביות 0.7%2013: מפלגות ערביות 0.0%2015: מפלגות ערביות 0.0%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.0%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.0%2020: מפלגות ערביות 0.0%2021: מפלגות ערביות 0.0%2022: מפלגות ערביות 0.0%2026: מפלגות ערביות 0.0%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהישעישראלאחוזוןדירוג
ישר!30.8%16.1%615669463 מתוך 1,192455 מתוך 1,03881 מתוך 261
הליכוד27.5%20.5%777368279 מתוך 1,192275 מתוך 1,03882 מתוך 261
הדמוקרטים9.7%6.4%565164527 מתוך 1,192509 מתוך 1,03895 מתוך 261
עוצמה יהודית8.9%5.7%747063307 מתוך 1,192305 מתוך 1,03896 מתוך 261
ביחד8.1%9.3%423450685 מתוך 1,192683 מתוך 1,038130 מתוך 261
הציונות הדתית וזהות6.1%5.1%736973321 מתוך 1,192319 מתוך 1,03869 מתוך 261
ישראל ביתנו3.6%5.9%494458590 מתוך 1,192559 מתוך 1,038108 מתוך 261
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה3.2%2.7%554954512 מתוך 1,192511 מתוך 1,038115 מתוך 261
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה2.0%1.7%605558444 מתוך 1,192440 מתוך 1,038105 מתוך 261
ש״ס0.0%5.3%––––––
יהדות התורה0.0%5.5%––––––
הרשימה המשותפת0.0%8.8%––––––
רע״ם0.0%5.9%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.0%0.8%––––––
גוש ביבי44.5%44.0%615656463 מתוך 1,192456 מתוך 1,038114 מתוך 261
גוש השינוי52.2%37.8%514660581 מתוך 1,192563 מתוך 1,038104 מתוך 261
המפלגות הערביות0.0%14.7%––––––
לא התחייבו לגוש3.2%2.8%544854521 מתוך 1,192519 מתוך 1,038116 מתוך 261
אחוז הצבעה73.1%78.0%212127932 מתוך 1,192820 מתוך 1,038190 מתוך 261
קולות כשרים2475,690,6821314161,041 מתוך 1,192893 מתוך 1,038220 מתוך 261

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
200619.5%69.5%0.0%10.9%70.9%128העבודה-מימד 39.8%
200936.1%▲16.561.2%▼8.30.7%▲0.70.7%▼10.373.4%147קדימה 42.2%
201333.1%▼2.958.0%▼3.20.0%▼0.73.5%▲2.970.8%169הליכוד ביתנו 21.3%
201536.7%▲3.656.9%▼1.10.0%±0.06.4%▲2.872.7%188המחנה הציוני 37.2%
אפר׳ 201935.8%▼0.954.7%▼2.20.0%±0.08.5%▲2.173.5%201כחול לבן 37.3%
ספט׳ 201931.2%▼4.654.6%▼0.10.0%±0.014.1%▲5.775.0%205כחול לבן 38.0%
202043.4%▲12.255.6%▲0.90.0%±0.0–71.0%198כחול לבן 39.9%
202141.4%▼2.156.5%▲1.00.0%±0.0–64.9%191הליכוד 32.5%
202247.4%▲6.150.7%▼5.80.0%±0.00.0%71.8%215יש עתיד 30.7%
202644.5%▼2.952.2%▲1.50.0%±0.03.2%▲3.273.1%247ישר! 30.8%

מפקד 2022

ישעישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)6509,601,720273033840 מתוך 1,162714 מתוך 1,027156 מתוך 241
תושבים לקמ״ר2,231–384350721 מתוך 1,162589 מתוך 1,027121 מתוך 241
הדת הגדולה ביותריהודיםיהודים
רוב משקי הביתחילוניחילוני
גיל חציוני3130423648598 מתוך 1,162582 מתוך 1,027107 מתוך 241
בני 65 ומעלה7.8%12.4%302332798 מתוך 1,151771 מתוך 1,016157 מתוך 237
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)24.9%25.8%332541776 מתוך 1,159769 מתוך 1,027139 מתוך 239
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)26.9%25.3%777778230 מתוך 1,012225 מתוך 1,00344 מתוך 209
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)112,200104,300423543675 מתוך 1,160669 מתוך 1,027137 מתוך 239

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202243.3%69.8%1,116 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים