אוהד
סמל למ״ס 1046 · יהודי · מושב · מחוז הדרום · מועצה אזורית אשכול · אוכלוסייה 650 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 52.9% (ארצי 44.0%), ירידה של 0.6 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | אוהד | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 30.8% | 20.5% | 807871 | 234 מתוך 1,192231 מתוך 1,03876 מתוך 261 |
| ישר! | 25.5% | 16.1% | 524759 | 566 מתוך 1,192554 מתוך 1,038108 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 11.1% | 5.7% | 807869 | 232 מתוך 1,192231 מתוך 1,03882 מתוך 261 |
| ביחד | 8.2% | 9.3% | 433451 | 681 מתוך 1,192679 מתוך 1,038128 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 5.8% | 1.7% | 919094 | 103 מתוך 1,192101 מתוך 1,03816 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 4.8% | 5.1% | 666163 | 399 מתוך 1,192395 מתוך 1,03892 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 4.3% | 6.4% | 444053 | 656 מתוך 1,192623 מתוך 1,038122 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 3.4% | 5.9% | 464155 | 626 מתוך 1,192595 מתוך 1,038115 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.4% | 2.7% | 595358 | 458 מתוך 1,192458 מתוך 1,038103 מתוך 261 |
| רע״ם | 1.9% | 5.9% | 879882 | 155 מתוך 1,19218 מתוך 1,03846 מתוך 261 |
| יהדות התורה | 0.5% | 5.5% | 817982 | 197 מתוך 1,192191 מתוך 1,03842 מתוך 261 |
| הרשימה המשותפת | 0.5% | 8.8% | 768775 | 256 מתוך 1,192107 מתוך 1,03862 מתוך 261 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 52.9% | 44.0% | 656161 | 414 מתוך 1,192410 מתוך 1,038103 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 41.3% | 37.8% | 464054 | 647 מתוך 1,192625 מתוך 1,038120 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 2.4% | 14.7% | 859783 | 174 מתוך 1,19226 מתוך 1,03845 מתוך 261 |
| לא התחייבו לגוש | 3.4% | 2.8% | 595358 | 460 מתוך 1,192459 מתוך 1,038103 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 69.9% | 78.0% | 111016 | 1,053 מתוך 1,192929 מתוך 1,038219 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 208 | 5,690,682 | 91012 | 1,088 מתוך 1,192938 מתוך 1,038229 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 32.9% | 50.0% | 0.0% | 17.1% | 66.7% | 140 | העבודה-מימד 28.6% |
| 2009 | 43.8%▲10.9 | 54.2%▲4.2 | 1.3%▲1.3 | 0.0%▼17.1 | 69.4% | 153 | הליכוד 28.8% |
| 2013 | 45.7%▲1.9 | 47.5%▼6.7 | 0.0%▼1.3 | 4.9%▲4.9 | 70.6% | 162 | הליכוד ביתנו 28.4% |
| 2015 | 43.5%▼2.1 | 47.3%▼0.2 | 1.1%▲1.1 | 8.1%▲3.1 | 77.0% | 186 | המחנה הציוני 32.8% |
| אפר׳ 2019 | 48.9%▲5.4 | 44.1%▼3.2 | 0.5%▼0.5 | 6.5%▼1.6 | 73.9% | 186 | כחול לבן 35.5% |
| ספט׳ 2019 | 45.1%▼3.8 | 46.8%▲2.7 | 1.2%▲0.6 | 6.9%▲0.5 | 67.3% | 173 | כחול לבן 36.4% |
| 2020 | 55.7%▲10.6 | 43.2%▼3.6 | 1.1%▼0.1 | – | 69.3% | 185 | הליכוד 43.8% |
| 2021 | 54.7%▼1.0 | 43.6%▲0.4 | 0.6%▼0.5 | – | 68.0% | 181 | הליכוד 39.8% |
| 2022 | 53.5%▼1.2 | 43.5%▼0.1 | 1.5%▲0.9 | 0.0% | 71.4% | 200 | הליכוד 39.0% |
| 2026 | 52.9%▼0.6 | 41.3%▼2.2 | 2.4%▲0.9 | 3.4%▲3.4 | 69.9% | 208 | הליכוד 30.8% |
מפקד 2022
| אוהד | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 650 | 9,601,720 | 273033 | 840 מתוך 1,162714 מתוך 1,027156 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 1,982 | – | 283132 | 842 מתוך 1,162709 מתוך 1,027163 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 32 | 30 | 494356 | 534 מתוך 1,162519 מתוך 1,02787 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 10.0% | 12.4% | 474150 | 603 מתוך 1,151588 מתוך 1,016118 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 20.2% | 25.8% | 251731 | 867 מתוך 1,159850 מתוך 1,027166 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 6.3% | 25.3% | 101016 | 912 מתוך 1,012903 מתוך 1,003176 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 112,100 | 104,300 | 423542 | 677 מתוך 1,160671 מתוך 1,027138 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 41.2% | 69.8% | 1,119 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- צוחר 0.5 ק״מ · תלמי אליהו 0.9 ק״מ · שדה ניצן 1.4 ק״מ · עמיעוז 2.2 ק״מ · מבטחים 2.3 ק״מ