תלמי אליהו
סמל למ״ס 1051 · יהודי · מושב · מחוז הדרום · מועצה אזורית אשכול · אוכלוסייה 400 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 63.7% (ארצי 44.0%), עלייה של 0.9 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | תלמי אליהו | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 37.6% | 20.5% | 858377 | 175 מתוך 1,192173 מתוך 1,03860 מתוך 261 |
| ישר! | 19.7% | 16.1% | 463952 | 646 מתוך 1,192631 מתוך 1,038127 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 10.2% | 5.7% | 777466 | 266 מתוך 1,192265 מתוך 1,03888 מתוך 261 |
| ביחד | 8.9% | 9.3% | 453753 | 654 מתוך 1,192652 מתוך 1,038120 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 7.0% | 5.1% | 767378 | 281 מתוך 1,192279 מתוך 1,03858 מתוך 261 |
| ש״ס | 4.5% | 5.3% | 848280 | 182 מתוך 1,192178 מתוך 1,03852 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 4.5% | 1.7% | 888688 | 141 מתוך 1,192139 מתוך 1,03830 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.8% | 2.7% | 676266 | 377 מתוך 1,192377 מתוך 1,03886 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 1.9% | 5.9% | 312439 | 810 מתוך 1,192777 מתוך 1,038158 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 1.3% | 6.4% | 252438 | 873 מתוך 1,192782 מתוך 1,038162 מתוך 261 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.6% | 0.8% | 768176 | 216 מתוך 1,192147 מתוך 1,03849 מתוך 261 |
| גוש ביבי | 63.7% | 44.0% | 716767 | 341 מתוך 1,192339 מתוך 1,03886 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 31.8% | 37.8% | 403347 | 715 מתוך 1,192691 מתוך 1,038138 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 3.8% | 2.8% | 666166 | 383 מתוך 1,192382 מתוך 1,03887 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 69.3% | 78.0% | 10915 | 1,064 מתוך 1,192939 מתוך 1,038222 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 157 | 5,690,682 | 445 | 1,143 מתוך 1,192991 מתוך 1,038247 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 40.5% | 50.0% | 0.0% | 9.5% | 56.2% | 116 | קדימה 25.0% |
| 2009 | 47.7%▲7.2 | 49.5%▼0.5 | 0.0%±0.0 | 0.9%▼8.6 | 52.0% | 111 | הליכוד 26.1% |
| 2013 | 49.6%▲1.9 | 44.1%▼5.5 | 0.0%±0.0 | 3.1%▲2.2 | 52.5% | 127 | הליכוד ביתנו 25.2% |
| 2015 | 52.2%▲2.6 | 36.9%▼7.2 | 0.0%±0.0 | 10.2%▲7.0 | 65.6% | 157 | הליכוד 30.6% |
| אפר׳ 2019 | 59.9%▲7.6 | 30.6%▼6.3 | 0.0%±0.0 | 8.8%▼1.3 | 64.1% | 147 | הליכוד 39.5% |
| ספט׳ 2019 | 59.2%▼0.6 | 32.3%▲1.7 | 0.0%±0.0 | 8.5%▼0.4 | 58.8% | 130 | הליכוד 40.0% |
| 2020 | 71.3%▲12.1 | 28.7%▼3.6 | 0.0%±0.0 | – | 59.4% | 129 | הליכוד 51.2% |
| 2021 | 63.0%▼8.3 | 34.8%▲6.1 | 0.0%±0.0 | – | 60.3% | 138 | הליכוד 36.2% |
| 2022 | 62.8%▼0.2 | 33.8%▼1.0 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 64.2% | 148 | הליכוד 39.2% |
| 2026 | 63.7%▲0.9 | 31.8%▼1.9 | 0.0%±0.0 | 3.8%▲3.8 | 69.3% | 157 | הליכוד 37.6% |
מפקד 2022
| תלמי אליהו | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 400 | 9,601,720 | 101010 | 1,045 מתוך 1,162915 מתוך 1,027216 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 1,478 | – | 898 | 1,069 מתוך 1,162935 מתוך 1,027223 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 34 | 30 | 625874 | 354 מתוך 1,162348 מתוך 1,02747 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 14.6% | 12.4% | 747281 | 289 מתוך 1,151284 מתוך 1,01647 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 19.5% | 25.8% | 231629 | 886 מתוך 1,159864 מתוך 1,027170 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 14.3% | 25.3% | 373750 | 632 מתוך 1,012623 מתוך 1,003105 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 102,700 | 104,300 | 292129 | 822 מתוך 1,160812 מתוך 1,027169 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 47.7% | 69.8% | 1,103 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- צוחר 0.9 ק״מ · אוהד 0.9 ק״מ · שדה ניצן 0.9 ק״מ · מבטחים 2.4 ק״מ · עמיעוז 2.6 ק״מ