צוחר
סמל למ״ס 1136 · יהודי · יישוב כפרי אחר · מחוז הדרום · מועצה אזורית אשכול · אוכלוסייה 630 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 69.3% (ארצי 44.0%), עלייה של 0.4 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | צוחר | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 43.0% | 20.5% | 898783 | 132 מתוך 1,192131 מתוך 1,03843 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 17.3% | 5.7% | 949387 | 74 מתוך 1,19273 מתוך 1,03834 מתוך 261 |
| ישר! | 16.1% | 16.1% | 423548 | 697 מתוך 1,192679 מתוך 1,038136 מתוך 261 |
| ביחד | 6.7% | 9.3% | 383046 | 734 מתוך 1,192731 מתוך 1,038142 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 5.3% | 5.1% | 696568 | 366 מתוך 1,192362 מתוך 1,03883 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.2% | 2.7% | 554954 | 512 מתוך 1,192511 מתוך 1,038115 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 2.6% | 5.9% | 383146 | 733 מתוך 1,192702 מתוך 1,038139 מתוך 261 |
| ש״ס | 2.3% | 5.3% | 757270 | 286 מתוך 1,192280 מתוך 1,03878 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 1.8% | 6.4% | 312842 | 814 מתוך 1,192743 מתוך 1,038152 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.5% | 1.7% | 453845 | 615 מתוך 1,192609 מתוך 1,038135 מתוך 261 |
| הרשימה המשותפת | 0.3% | 8.8% | 667569 | 343 מתוך 1,192190 מתוך 1,03874 מתוך 261 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 69.3% | 44.0% | 757271 | 297 מתוך 1,192295 מתוך 1,03876 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 27.2% | 37.8% | 362943 | 762 מתוך 1,192734 מתוך 1,038150 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 0.3% | 14.7% | 495652 | 518 מתוך 1,192365 מתוך 1,038107 מתוך 261 |
| לא התחייבו לגוש | 3.2% | 2.8% | 544854 | 521 מתוך 1,192519 מתוך 1,038116 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 74.1% | 78.0% | 262532 | 880 מתוך 1,192774 מתוך 1,038175 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 342 | 5,690,682 | 252835 | 894 מתוך 1,192750 מתוך 1,038170 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 36.4% | 54.5% | 0.0% | 6.7% | 55.1% | 165 | העבודה-מימד 29.7% |
| 2009 | 57.9%▲21.6 | 39.5%▼15.1 | 0.0%±0.0 | 1.5%▼5.1 | 58.7% | 195 | קדימה 27.7% |
| 2013 | 52.3%▼5.6 | 37.3%▼2.2 | 0.0%±0.0 | 7.3%▲5.7 | 57.3% | 193 | הליכוד ביתנו 23.3% |
| 2015 | 56.9%▲4.5 | 31.6%▼5.7 | 0.0%±0.0 | 11.2%▲3.9 | 68.3% | 269 | הליכוד 41.6% |
| אפר׳ 2019 | 56.7%▼0.2 | 38.1%▲6.5 | 0.0%±0.0 | 3.4%▼7.8 | 72.4% | 328 | הליכוד 41.2% |
| ספט׳ 2019 | 53.7%▼3.0 | 39.2%▲1.1 | 0.0%±0.0 | 6.4%▲3.1 | 67.5% | 296 | הליכוד 41.2% |
| 2020 | 59.9%▲6.2 | 39.8%▲0.6 | 0.3%▲0.3 | – | 67.6% | 304 | הליכוד 51.3% |
| 2021 | 67.9%▲8.0 | 30.4%▼9.4 | 0.0%▼0.3 | – | 61.8% | 280 | הליכוד 50.7% |
| 2022 | 68.9%▲1.1 | 30.0%▼0.3 | 0.3%▲0.3 | 0.0% | 63.1% | 293 | הליכוד 44.4% |
| 2026 | 69.3%▲0.4 | 27.2%▼2.8 | 0.3%±0.0 | 3.2%▲3.2 | 74.1% | 342 | הליכוד 43.0% |
מפקד 2022
| צוחר | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 630 | 9,601,720 | 252832 | 859 מתוך 1,162732 מתוך 1,027164 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 1,469 | – | 897 | 1,073 מתוך 1,162939 מתוך 1,027225 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | מסורתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 34 | 30 | 625874 | 354 מתוך 1,162348 מתוך 1,02747 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 10.4% | 12.4% | 504555 | 569 מתוך 1,151555 מתוך 1,016105 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 19.6% | 25.8% | 241629 | 884 מתוך 1,159862 מתוך 1,027169 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 19.3% | 25.3% | 575765 | 433 מתוך 1,012426 מתוך 1,00372 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 105,000 | 104,300 | 312332 | 794 מתוך 1,160786 מתוך 1,027163 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 65.6% | 69.8% | 957 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- אוהד 0.5 ק״מ · תלמי אליהו 0.9 ק״מ · שדה ניצן 0.9 ק״מ · מבטחים 1.8 ק״מ · עמיעוז 1.8 ק״מ