נטועה
סמל למ״ס 1147 · יהודי · מושב · מחוז הצפון · מועצה אזורית מעלה יוסף · אוכלוסייה 330 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 75.9% (ארצי 44.0%), ירידה של 1.3 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | נטועה | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 48.7% | 20.5% | 949392 | 71 מתוך 1,19271 מתוך 1,03833 מתוך 408 |
| ישר! | 13.9% | 16.1% | 383134 | 737 מתוך 1,192718 מתוך 1,038268 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 11.8% | 5.7% | 828087 | 209 מתוך 1,192208 מתוך 1,03854 מתוך 408 |
| ש״ס | 7.5% | 5.3% | 929194 | 92 מתוך 1,19291 מתוך 1,03823 מתוך 408 |
| ביחד | 5.3% | 9.3% | 342436 | 783 מתוך 1,192780 מתוך 1,038258 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 4.8% | 5.1% | 666176 | 399 מתוך 1,192395 מתוך 1,03896 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.7% | 1.7% | 747078 | 298 מתוך 1,192295 מתוך 1,03890 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 1.6% | 6.4% | 292620 | 835 מתוך 1,192756 מתוך 1,038324 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 1.6% | 5.9% | 282126 | 849 מתוך 1,192814 מתוך 1,038303 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.1% | 2.7% | 211123 | 931 מתוך 1,192914 מתוך 1,038309 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 0.5% | 5.5% | 817987 | 197 מתוך 1,192191 מתוך 1,03849 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.5% | 0.8% | 697567 | 286 מתוך 1,192197 מתוך 1,03898 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 75.9% | 44.0% | 797686 | 253 מתוך 1,192252 מתוך 1,03858 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 22.5% | 37.8% | 332629 | 794 מתוך 1,192765 מתוך 1,038288 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 1.1% | 2.8% | 201122 | 937 מתוך 1,192916 מתוך 1,038313 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 71.1% | 78.0% | 151421 | 1,011 מתוך 1,192891 מתוך 1,038323 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 187 | 5,690,682 | 784 | 1,110 מתוך 1,192960 מתוך 1,038391 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 44.7% | 49.6% | 0.0% | 5.0% | 67.6% | 141 | קדימה 24.8% |
| 2009 | 52.0%▲7.3 | 45.9%▼3.7 | 0.0%±0.0 | 0.0%▼5.0 | 70.5% | 148 | העבודה 32.4% |
| 2013 | 61.2%▲9.2 | 36.8%▼9.1 | 0.0%±0.0 | 1.3%▲1.3 | 67.5% | 152 | הליכוד ביתנו 24.3% |
| 2015 | 60.8%▼0.4 | 22.1%▼14.7 | 0.0%±0.0 | 16.6%▲15.3 | 81.6% | 181 | הליכוד 31.5% |
| אפר׳ 2019 | 73.2%▲12.5 | 18.0%▼4.1 | 0.0%±0.0 | 8.2%▼8.4 | 76.7% | 183 | הליכוד 54.1% |
| ספט׳ 2019 | 63.7%▼9.5 | 26.9%▲8.9 | 0.0%±0.0 | 9.3%▲1.1 | 75.6% | 182 | הליכוד 42.9% |
| 2020 | 75.1%▲11.4 | 24.9%▼2.1 | 0.0%±0.0 | – | 76.1% | 185 | הליכוד 51.9% |
| 2021 | 78.0%▲2.8 | 22.0%▼2.8 | 0.0%±0.0 | – | 73.4% | 177 | הליכוד 54.8% |
| 2022 | 77.2%▼0.8 | 21.8%▼0.3 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 75.1% | 193 | הליכוד 47.2% |
| 2026 | 75.9%▼1.3 | 22.5%▲0.7 | 0.0%±0.0 | 1.1%▲1.1 | 71.1% | 187 | הליכוד 48.7% |
מפקד 2022
| נטועה | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 330 | 9,601,720 | 665 | 1,085 מתוך 1,162955 מתוך 1,027384 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 845 | – | 000 | 1,160 מתוך 1,1621,025 מתוך 1,027407 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | מסורתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 31 | 30 | 423638 | 598 מתוך 1,162582 מתוך 1,027229 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 15.4% | 12.4% | 797674 | 239 מתוך 1,151236 מתוך 1,016105 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 10.4% | 25.8% | 637 | 1,091 מתוך 1,159994 מתוך 1,027379 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 17.3% | 25.3% | 494953 | 510 מתוך 1,012502 מתוך 1,003151 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 101,900 | 104,300 | 282038 | 831 מתוך 1,160821 מתוך 1,027252 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 88.1% | 69.8% | 197 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- פסוטה 2.2 ק״מ · שתולה 2.4 ק״מ · אבן מנחם 3.0 ק״מ · אלקוש 3.5 ק״מ · מתת 4.1 ק״מ