אבן מנחם
סמל למ״ס 1081 · יהודי · מושב · מחוז הצפון · מועצה אזורית מעלה יוסף · אוכלוסייה 390 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 74.1% (ארצי 44.0%), ירידה של 4.8 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | אבן מנחם | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 50.0% | 20.5% | 959493 | 60 מתוך 1,19260 מתוך 1,03827 מתוך 408 |
| ישר! | 15.6% | 16.1% | 413337 | 707 מתוך 1,192689 מתוך 1,038256 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 13.8% | 5.7% | 878591 | 154 מתוך 1,192153 מתוך 1,03836 מתוך 408 |
| ש״ס | 7.1% | 5.3% | 919094 | 101 מתוך 1,192100 מתוך 1,03825 מתוך 408 |
| ביחד | 3.6% | 9.3% | 281829 | 858 מתוך 1,192847 מתוך 1,038288 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.7% | 2.7% | 453849 | 627 מתוך 1,192624 מתוך 1,038202 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 2.2% | 6.4% | 343126 | 774 מתוך 1,192711 מתוך 1,038297 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 1.8% | 5.1% | 291937 | 832 מתוך 1,192823 מתוך 1,038249 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.3% | 1.7% | 393144 | 694 מתוך 1,192686 מתוך 1,038218 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 0.9% | 5.9% | 231520 | 910 מתוך 1,192873 מתוך 1,038321 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.9% | 0.8% | 899289 | 105 מתוך 1,19270 מתוך 1,03833 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 74.1% | 44.0% | 787486 | 267 מתוך 1,192266 מתוך 1,03860 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 22.3% | 37.8% | 332629 | 795 מתוך 1,192766 מתוך 1,038289 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 2.7% | 2.8% | 453748 | 635 מתוך 1,192630 מתוך 1,038205 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 75.2% | 78.0% | 313143 | 818 מתוך 1,192716 מתוך 1,038231 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 224 | 5,690,682 | 10118 | 1,074 מתוך 1,192925 מתוך 1,038377 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 13.7% | 84.2% | 0.0% | 1.6% | 85.3% | 190 | העבודה-מימד 75.3% |
| 2009 | 30.1%▲16.4 | 69.3%▼14.9 | 0.0%±0.0 | 0.0%▼1.6 | 75.4% | 176 | העבודה 63.1% |
| 2013 | 66.7%▲36.6 | 25.3%▼44.0 | 0.0%±0.0 | 7.4%▲7.4 | 61.5% | 162 | הליכוד ביתנו 37.0% |
| 2015 | 68.2%▲1.5 | 23.7%▼1.6 | 0.0%±0.0 | 8.1%▲0.7 | 74.8% | 198 | הליכוד 46.5% |
| אפר׳ 2019 | 77.1%▲8.9 | 18.4%▼5.3 | 0.0%±0.0 | 4.0%▼4.1 | 71.0% | 201 | הליכוד 56.7% |
| ספט׳ 2019 | 65.6%▼11.5 | 29.2%▲10.8 | 0.0%±0.0 | 5.1%▲1.1 | 69.4% | 195 | הליכוד 49.7% |
| 2020 | 79.8%▲14.2 | 20.2%▼9.0 | 0.0%±0.0 | – | 68.7% | 193 | הליכוד 64.8% |
| 2021 | 72.6%▼7.2 | 27.4%▲7.2 | 0.0%±0.0 | – | 69.1% | 190 | הליכוד 51.1% |
| 2022 | 78.9%▲6.2 | 20.1%▼7.3 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 69.8% | 194 | הליכוד 45.9% |
| 2026 | 74.1%▼4.8 | 22.3%▲2.2 | 0.0%±0.0 | 2.7%▲2.7 | 75.2% | 224 | הליכוד 50.0% |
מפקד 2022
| אבן מנחם | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 390 | 9,601,720 | 9109 | 1,051 מתוך 1,162921 מתוך 1,027369 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 1,541 | – | 101112 | 1,051 מתוך 1,162917 מתוך 1,027358 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | מסורתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 37 | 30 | 838179 | 141 מתוך 1,162140 מתוך 1,02761 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 15.9% | 12.4% | 817977 | 214 מתוך 1,151211 מתוך 1,01695 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 11.5% | 25.8% | 749 | 1,077 מתוך 1,159989 מתוך 1,027368 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 2.9% | 25.3% | 222 | 992 מתוך 1,012983 מתוך 1,003314 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 123,100 | 104,300 | 555067 | 515 מתוך 1,160511 מתוך 1,027135 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 67.7% | 69.8% | 934 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- שומרה 1.4 ק״מ · שתולה 2.3 ק״מ · כפר רוזנואלד (זרעית) 2.9 ק״מ · נטועה 3.0 ק״מ · פסוטה 3.2 ק״מ