כפר רוזנואלד (זרעית)
סמל למ״ס 1130 · יהודי · מושב · מחוז הצפון · מועצה אזורית מעלה יוסף · אוכלוסייה 290 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 76.8% (ארצי 44.0%), ירידה של 4.1 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | כפר רוזנואלד (זרעית) | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 46.0% | 20.5% | 919089 | 99 מתוך 1,19298 מתוך 1,03846 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 16.7% | 5.1% | 868494 | 172 מתוך 1,192171 מתוך 1,03827 מתוך 408 |
| ישר! | 13.1% | 16.1% | 373033 | 746 מתוך 1,192726 מתוך 1,038273 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 9.6% | 5.7% | 767282 | 285 מתוך 1,192284 מתוך 1,03871 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 3.0% | 5.9% | 413537 | 688 מתוך 1,192657 מתוך 1,038255 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.0% | 2.7% | 514455 | 560 מתוך 1,192558 מתוך 1,038177 מתוך 408 |
| ש״ס | 2.0% | 5.3% | 747080 | 304 מתוך 1,192298 מתוך 1,03879 מתוך 408 |
| ביחד | 2.0% | 9.3% | 211122 | 933 מתוך 1,192914 מתוך 1,038318 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 2.0% | 6.4% | 322924 | 796 מתוך 1,192728 מתוך 1,038307 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.0% | 1.7% | 605562 | 444 מתוך 1,192440 מתוך 1,038143 מתוך 408 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.5% | 0.2% | 908997 | 105 מתוך 1,192103 מתוך 1,03810 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 76.8% | 44.0% | 797687 | 248 מתוך 1,192247 מתוך 1,03854 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 20.2% | 37.8% | 322528 | 808 מתוך 1,192776 מתוך 1,038295 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 3.0% | 2.8% | 504354 | 564 מתוך 1,192561 מתוך 1,038178 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 74.2% | 78.0% | 262636 | 876 מתוך 1,192770 מתוך 1,038261 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 198 | 5,690,682 | 895 | 1,097 מתוך 1,192947 מתוך 1,038385 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 30.0% | 62.7% | 0.0% | 7.3% | 57.6% | 110 | העבודה-מימד 41.8% |
| 2009 | 53.8%▲23.8 | 42.9%▼19.9 | 0.0%±0.0 | 0.8%▼6.4 | 60.1% | 119 | הליכוד 32.8% |
| 2013 | 60.5%▲6.7 | 33.9%▼9.0 | 0.0%±0.0 | 5.6%▲4.8 | 65.6% | 124 | הליכוד ביתנו 29.0% |
| 2015 | 67.6%▲7.1 | 17.6%▼16.3 | 0.0%±0.0 | 14.9%▲9.2 | 74.7% | 148 | הליכוד 46.6% |
| אפר׳ 2019 | 76.6%▲9.1 | 18.2%▲0.6 | 0.0%±0.0 | 3.9%▼11.0 | 69.4% | 154 | הליכוד 49.4% |
| ספט׳ 2019 | 66.7%▼10.0 | 29.0%▲10.8 | 0.0%±0.0 | 4.3%▲0.5 | 62.4% | 138 | הליכוד 55.1% |
| 2020 | 76.5%▲9.8 | 23.5%▼5.5 | 0.0%±0.0 | – | 67.7% | 149 | הליכוד 67.8% |
| 2021 | 72.8%▼3.7 | 26.5%▲3.0 | 0.0%±0.0 | – | 65.6% | 147 | הליכוד 57.8% |
| 2022 | 80.9%▲8.1 | 19.1%▼7.4 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 70.7% | 157 | הליכוד 62.4% |
| 2026 | 76.8%▼4.1 | 20.2%▲1.1 | 0.0%±0.0 | 3.0%▲3.0 | 74.2% | 198 | הליכוד 46.0% |
מפקד 2022
| כפר רוזנואלד (זרעית) | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 290 | 9,601,720 | 443 | 1,112 מתוך 1,162979 מתוך 1,027393 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 834 | – | 000 | 1,161 מתוך 1,1621,026 מתוך 1,027408 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | מסורתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 37 | 30 | 838179 | 141 מתוך 1,162140 מתוך 1,02761 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 19.7% | 12.4% | 929190 | 89 מתוך 1,15188 מתוך 1,01641 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 8.5% | 25.8% | 413 | 1,114 מתוך 1,1591,011 מתוך 1,027395 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | – | 25.3% | ||
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 119,700 | 104,300 | 514563 | 567 מתוך 1,160563 מתוך 1,027153 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 70.1% | 69.8% | 887 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- שומרה 1.9 ק״מ · אבן מנחם 2.9 ק״מ · שתולה 2.9 ק״מ · נטועה 5.1 ק״מ · גורנות הגליל 5.8 ק״מ