ניצני סיני
סמל למ״ס 1280 · יהודי · מושב · מחוז הדרום · מועצה אזורית רמת נגב · אוכלוסייה 760 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 65.1% (ארצי 37.8%), ירידה של 3.5 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | ניצני סיני | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 40.0% | 16.1% | 888790 | 137 מתוך 1,192133 מתוך 1,03827 מתוך 261 |
| ביחד | 14.9% | 9.3% | 696474 | 372 מתוך 1,192371 מתוך 1,03869 מתוך 261 |
| הליכוד | 9.2% | 20.5% | 453845 | 656 מתוך 1,192636 מתוך 1,038145 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 8.2% | 5.1% | 807782 | 241 מתוך 1,192240 מתוך 1,03848 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 7.7% | 5.7% | 706660 | 355 מתוך 1,192352 מתוך 1,038104 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 7.7% | 6.4% | 524760 | 571 מתוך 1,192550 מתוך 1,038106 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.6% | 2.7% | 797678 | 230 מתוך 1,192230 מתוך 1,03855 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 4.6% | 1.7% | 888789 | 135 מתוך 1,192133 מתוך 1,03829 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 2.6% | 5.9% | 383146 | 733 מתוך 1,192702 מתוך 1,038139 מתוך 261 |
| רע״ם | 0.5% | 5.9% | 768773 | 251 מתוך 1,192103 מתוך 1,03868 מתוך 261 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 29.7% | 44.0% | 524647 | 568 מתוך 1,192557 מתוך 1,038139 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 65.1% | 37.8% | 595468 | 494 מתוך 1,192480 מתוך 1,03885 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 0.5% | 14.7% | 627164 | 396 מתוך 1,192243 מתוך 1,03888 מתוך 261 |
| לא התחייבו לגוש | 4.6% | 2.8% | 797678 | 232 מתוך 1,192231 מתוך 1,03855 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 73.5% | 78.0% | 232329 | 909 מתוך 1,192799 מתוך 1,038185 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 195 | 5,690,682 | 7811 | 1,102 מתוך 1,192952 מתוך 1,038232 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | – | – | – | – | – | – | |
| 2009 | 32.7% | 59.3% | 0.0% | 5.6% | 58.4% | 214 | קדימה 38.3% |
| 2013 | 35.1%▲2.4 | 54.8%▼4.6 | 0.5%▲0.5 | 5.3%▼0.3 | 76.7% | 188 | העבודה 18.6% |
| 2015 | 31.6%▼3.5 | 56.1%▲1.4 | 0.0%▼0.5 | 10.5%▲5.2 | 66.1% | 114 | המחנה הציוני 41.2% |
| אפר׳ 2019 | 23.1%▼8.5 | 60.8%▲4.7 | 0.0%±0.0 | 14.7%▲4.2 | 71.1% | 143 | כחול לבן 49.7% |
| ספט׳ 2019 | 22.3%▼0.8 | 63.6%▲2.8 | 0.0%±0.0 | 13.2%▼1.5 | 59.9% | 121 | כחול לבן 44.6% |
| 2020 | 27.9%▲5.6 | 72.1%▲8.5 | 0.0%±0.0 | – | 62.9% | 129 | כחול לבן 46.5% |
| 2021 | 35.1%▲7.2 | 62.8%▼9.3 | 0.0%±0.0 | – | 69.2% | 148 | יש עתיד 18.9% |
| 2022 | 24.7%▼10.5 | 68.7%▲5.8 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 64.9% | 150 | יש עתיד 32.0% |
| 2026 | 29.7%▲5.1 | 65.1%▼3.5 | 0.5%▲0.5 | 4.6%▲4.6 | 73.5% | 195 | ישר! 40.0% |
מפקד 2022
| ניצני סיני | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 760 | 9,601,720 | 374148 | 725 מתוך 1,162601 מתוך 1,027125 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 3,624 | – | 697582 | 361 מתוך 1,162258 מתוך 1,02744 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | דת אחרת | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 31 | 30 | 423648 | 598 מתוך 1,162582 מתוך 1,027107 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 3.7% | 12.4% | 111016 | 1,025 מתוך 1,151917 מתוך 1,016199 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 28.3% | 25.8% | 393146 | 708 מתוך 1,159704 מתוך 1,027129 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | – | 25.3% | ||
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 101,700 | 104,300 | 282027 | 834 מתוך 1,160824 מתוך 1,027174 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 23.3% | 69.8% | 1,139 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- ניצנה (קהילת חינוך) 3.1 ק״מ · באר מילכה 3.3 ק״מ · כמהין 3.3 ק״מ · בני נצרים 27.4 ק״מ · נווה 29.2 ק״מ