רוחמה
סמל למ״ס 362 · יהודי · קיבוץ · מחוז הדרום · מועצה אזורית שער הנגב · אוכלוסייה 750 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 92.1% (ארצי 37.8%); ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | רוחמה | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 39.4% | 16.1% | 868488 | 164 מתוך 1,192160 מתוך 1,03832 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 29.8% | 6.4% | 908990 | 120 מתוך 1,192119 מתוך 1,03826 מתוך 261 |
| ביחד | 15.5% | 9.3% | 736979 | 326 מתוך 1,192325 מתוך 1,03856 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 7.4% | 5.9% | 919292 | 108 מתוך 1,19285 מתוך 1,03822 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.6% | 2.7% | 443642 | 652 מתוך 1,192649 מתוך 1,038147 מתוך 261 |
| הליכוד | 2.4% | 20.5% | 15618 | 1,007 מתוך 1,192976 מתוך 1,038213 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 1.2% | 5.1% | 211021 | 933 מתוך 1,192924 מתוך 1,038207 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 1.0% | 5.7% | 251625 | 872 מתוך 1,192860 מתוך 1,038196 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.5% | 1.7% | 19821 | 944 מתוך 1,192928 מתוך 1,038205 מתוך 261 |
| רע״ם | 0.2% | 5.9% | 556355 | 430 מתוך 1,192278 מתוך 1,038103 מתוך 261 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 5.0% | 44.0% | 14418 | 1,019 מתוך 1,192992 מתוך 1,038215 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 92.1% | 37.8% | 979698 | 36 מתוך 1,19236 מתוך 1,0385 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 0.2% | 14.7% | 404645 | 615 מתוך 1,192462 מתוך 1,038127 מתוך 261 |
| לא התחייבו לגוש | 2.6% | 2.8% | 433542 | 658 מתוך 1,192653 מתוך 1,038147 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 71.4% | 78.0% | 161521 | 1,001 מתוך 1,192882 מתוך 1,038205 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 419 | 5,690,682 | 374152 | 756 מתוך 1,192616 מתוך 1,038127 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 2.5% | 92.2% | 0.0% | 5.0% | 63.3% | 282 | מרצ-יחד 41.8% |
| 2009 | 5.7%▲3.2 | 92.9%▲0.7 | 0.0%±0.0 | 0.3%▼4.6 | 67.0% | 297 | התנועה החדשה-מרצ 37.4% |
| 2013 | 7.1%▲1.4 | 91.6%▼1.3 | 0.0%±0.0 | 0.0%▼0.3 | 67.1% | 309 | מרצ 44.3% |
| 2015 | 6.3%▼0.8 | 90.7%▼0.9 | 0.0%±0.0 | 3.0%▲3.0 | 66.7% | 301 | המחנה הציוני 55.8% |
| אפר׳ 2019 | 6.3%±0.0 | 92.8%▲2.1 | 0.0%±0.0 | 0.9%▼2.1 | 70.3% | 349 | כחול לבן 52.7% |
| ספט׳ 2019 | 5.2%▼1.1 | 90.8%▼2.1 | 0.0%±0.0 | 4.0%▲3.2 | 69.1% | 347 | כחול לבן 50.4% |
| 2020 | 6.5%▲1.3 | 93.2%▲2.4 | 0.0%±0.0 | – | 70.5% | 352 | כחול לבן 61.1% |
| 2021 | 5.4%▼1.1 | 93.2%±0.0 | 0.0%±0.0 | – | 70.6% | 368 | מרצ 29.3% |
| 2022 | 5.7%▲0.3 | 92.1%▼1.1 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 66.7% | 366 | יש עתיד 40.4% |
| 2026 | 5.0%▼0.7 | 92.1%±0.0 | 0.2%▲0.2 | 2.6%▲2.6 | 71.4% | 419 | ישר! 39.4% |
מפקד 2022
| רוחמה | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 750 | 9,601,720 | 364045 | 736 מתוך 1,162611 מתוך 1,027128 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 2,762 | – | 556270 | 520 מתוך 1,162394 מתוך 1,02773 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 35 | 30 | 706681 | 275 מתוך 1,162271 מתוך 1,02732 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 18.2% | 12.4% | 898895 | 123 מתוך 1,151122 מתוך 1,01610 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 46.0% | 25.8% | 878587 | 152 מתוך 1,159151 מתוך 1,02732 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 12.0% | 25.3% | 282843 | 727 מתוך 1,012718 מתוך 1,003119 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 147,500 | 104,300 | 787580 | 255 מתוך 1,160253 מתוך 1,02749 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 77.1% | 69.8% | 642 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- שדה צבי 5.5 ק״מ · דורות 5.9 ק״מ · קלחים 6.0 ק״מ · ניר עקיבא 6.5 ק״מ · פעמי תש"ז 6.6 ק״מ