תראבין א-צאנע (שבט)

סמל למ״ס 970 · בדואים בדרום · שבט בדואי · מחוז הדרום · הצגה במפה

2026: המפלגות הערביות 100.0% (ארצי 14.7%), עלייה של 40.3 נקודות מאז 2022; רע״ם הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 7.1%2009: מחנה נתניהו 3.0%2013: מחנה נתניהו 51.6%2015: מחנה נתניהו 2.8%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 11.5%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 6.1%2020: מחנה נתניהו 0.0%2021: מחנה נתניהו 21.4%2022: מחנה נתניהו 38.9%2026: מחנה נתניהו 0.0%2006: המחנה שמולו 10.0%2009: המחנה שמולו 3.0%2013: המחנה שמולו 2.2%2015: המחנה שמולו 3.8%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 46.2%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 18.2%2020: המחנה שמולו 8.3%2021: המחנה שמולו 3.6%2022: המחנה שמולו 1.4%2026: המחנה שמולו 0.0%2006: מפלגות ערביות 75.7%2009: מפלגות ערביות 90.9%2013: מפלגות ערביות 40.9%2015: מפלגות ערביות 86.8%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 42.3%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 75.8%2020: מפלגות ערביות 89.6%2021: מפלגות ערביות 75.0%2022: מפלגות ערביות 59.7%2026: מפלגות ערביות 100.0%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל

בחירות 2026

רשימהתראבין א-צאנע (שבט)ישראלאחוזוןדירוג
רע״ם98.9%5.9%1001001001 מתוך 1,1921 מתוך 361 מתוך 261
הרשימה המשותפת1.1%8.8%85985174 מתוך 1,19233 מתוך 3637 מתוך 261
הליכוד0.0%20.5%––––––
עוצמה יהודית0.0%5.7%––––––
הציונות הדתית וזהות0.0%5.1%––––––
ש״ס0.0%5.3%––––––
יהדות התורה0.0%5.5%––––––
ישר!0.0%16.1%––––––
ביחד0.0%9.3%––––––
הדמוקרטים0.0%6.4%––––––
ישראל ביתנו0.0%5.9%––––––
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה0.0%2.7%––––––
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה0.0%1.7%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.0%0.8%––––––
גוש ביבי0.0%44.0%––––––
גוש השינוי0.0%37.8%––––––
המפלגות הערביות100.0%14.7%1001001001 מתוך 1,1921 מתוך 361 מתוך 261
לא התחייבו לגוש0.0%2.8%––––––
אחוז הצבעה28.2%78.0%0001,192 מתוך 1,19236 מתוך 36261 מתוך 261
קולות כשרים1855,690,68260101,114 מתוך 1,19236 מתוך 36235 מתוך 261

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
20067.1%10.0%75.7%1.4%13.3%70רע״ם-תע״ל 75.7%
20093.0%▼4.13.0%▼7.090.9%▲15.20.0%▼1.45.6%33רע״ם-תע״ל 87.9%
201351.6%▲48.62.2%▼0.940.9%▼50.00.0%±0.016.8%93ש״ס 48.4%
20152.8%▼48.83.8%▲1.686.8%▲45.90.9%▲0.916.6%106הרשימה המשותפת 86.8%
אפר׳ 201911.5%▲8.746.2%▲42.442.3%▼44.50.0%▼0.95.2%26רע״ם-בל״ד 42.3%
ספט׳ 20196.1%▼5.518.2%▼28.075.8%▲33.40.0%±0.06.5%33הרשימה המשותפת 75.8%
20200.0%▼6.18.3%▼9.889.6%▲13.8–9.2%48הרשימה המשותפת 89.6%
202121.4%▲21.43.6%▼4.875.0%▼14.6–10.4%56רע״ם 75.0%
202238.9%▲17.51.4%▼2.259.7%▼15.30.0%12.7%72רע״ם 58.3%
20260.0%▼38.90.0%▼1.4100.0%▲40.30.0%±0.028.2%185רע״ם 98.9%

מפקד 2022

מפקד 2022 אינו מפרסם נתונים ליישוב הזה.

קישורים