תל יצחק
סמל למ״ס 287 · יהודי · קיבוץ · מחוז המרכז · מועצה אזורית חוף השרון · אוכלוסייה 970 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 88.2% (ארצי 37.8%), עלייה של 3.1 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | תל יצחק | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 52.7% | 16.1% | 100100100 | 4 מתוך 1,1922 מתוך 1,0381 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 19.0% | 6.4% | 726966 | 325 מתוך 1,192319 מתוך 1,03878 מתוך 233 |
| ביחד | 11.3% | 9.3% | 524529 | 566 מתוך 1,192564 מתוך 1,038166 מתוך 233 |
| הליכוד | 5.8% | 20.5% | 302222 | 823 מתוך 1,192797 מתוך 1,038180 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 5.2% | 5.9% | 737275 | 304 מתוך 1,192276 מתוך 1,03855 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.3% | 2.7% | 383028 | 712 מתוך 1,192707 מתוך 1,038163 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 1.0% | 5.7% | 251620 | 872 מתוך 1,192860 מתוך 1,038179 מתוך 233 |
| הציונות הדתית וזהות | 1.0% | 5.1% | 1879 | 955 מתוך 1,192946 מתוך 1,038210 מתוך 233 |
| רע״ם | 0.5% | 5.9% | 768788 | 251 מתוך 1,192103 מתוך 1,03823 מתוך 233 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.5% | 1.7% | 19812 | 944 מתוך 1,192928 מתוך 1,038198 מתוך 233 |
| ש״ס | 0.3% | 5.3% | 443841 | 605 מתוך 1,192585 מתוך 1,038130 מתוך 233 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.5% | 0.8% | 697579 | 286 מתוך 1,192197 מתוך 1,03841 מתוך 233 |
| גוש ביבי | 8.6% | 44.0% | 211215 | 935 מתוך 1,192911 מתוך 1,038197 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 88.2% | 37.8% | 908886 | 123 מתוך 1,192123 מתוך 1,03832 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 0.5% | 14.7% | 627172 | 396 מתוך 1,192243 מתוך 1,03848 מתוך 233 |
| לא התחייבו לגוש | 2.3% | 2.8% | 383027 | 720 מתוך 1,192711 מתוך 1,038164 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 83.7% | 78.0% | 899183 | 127 מתוך 1,19295 מתוך 1,03838 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 617 | 5,690,682 | 606649 | 481 מתוך 1,192352 מתוך 1,038119 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 5.7% | 79.5% | 0.0% | 12.9% | 77.9% | 317 | קדימה 38.8% |
| 2009 | 14.6%▲8.9 | 81.0%▲1.5 | 0.0%±0.0 | 0.6%▼12.3 | 82.0% | 501 | קדימה 52.3% |
| 2013 | 14.6%▲0.1 | 81.5%▲0.5 | 0.0%±0.0 | 1.3%▲0.7 | 83.3% | 547 | העבודה 25.4% |
| 2015 | 12.9%▼1.8 | 82.9%▲1.4 | 0.0%±0.0 | 3.9%▲2.6 | 84.6% | 567 | המחנה הציוני 60.0% |
| אפר׳ 2019 | 13.8%▲0.9 | 82.3%▼0.6 | 0.2%▲0.2 | 3.0%▼0.9 | 81.4% | 537 | כחול לבן 62.0% |
| ספט׳ 2019 | 13.8%±0.0 | 82.3%±0.0 | 0.0%▼0.2 | 3.4%▲0.4 | 81.9% | 530 | כחול לבן 64.0% |
| 2020 | 13.6%▼0.2 | 86.2%▲4.0 | 0.2%▲0.2 | – | 80.7% | 515 | כחול לבן 69.3% |
| 2021 | 16.1%▲2.5 | 82.0%▼4.2 | 0.5%▲0.3 | – | 32.7% | 211 | יש עתיד 22.7% |
| 2022 | 13.2%▼2.9 | 85.0%▲3.0 | 0.0%▼0.5 | 0.0% | 33.5% | 227 | יש עתיד 38.8% |
| 2026 | 8.6%▼4.6 | 88.2%▲3.1 | 0.5%▲0.5 | 2.3%▲2.3 | 83.7% | 617 | ישר! 52.7% |
מפקד 2022
| תל יצחק | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 970 | 9,601,720 | 535939 | 535 מתוך 1,162415 מתוך 1,027137 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 4,222 | – | 747978 | 302 מתוך 1,162214 מתוך 1,02751 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 55 | 30 | 100100100 | 3 מתוך 1,1623 מתוך 1,0271 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 46.6% | 12.4% | 100100100 | 2 מתוך 1,1512 מתוך 1,0161 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 39.2% | 25.8% | 666254 | 383 מתוך 1,159381 מתוך 1,027102 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 3.5% | 25.3% | 332 | 978 מתוך 1,012969 מתוך 1,003215 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 152,800 | 104,300 | 817961 | 218 מתוך 1,160216 מתוך 1,02789 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 29.2% | 69.8% | 1,135 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- בית יהושע 0.8 ק״מ · אודים 2.4 ק״מ · יקום 2.5 ק״מ · כפר נטר 2.5 ק״מ · אבן יהודה 2.6 ק״מ