טנא
סמל למ״ס 3743 · יהודי · יישוב קהילתי · אזור יהודה ושומרון · מועצה אזורית הר חברון · אוכלוסייה 1,010 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 80.5% (ארצי 44.0%), עלייה של 3.8 נקודות מאז 2022; הציונות הדתית וזהות הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | טנא | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הציונות הדתית וזהות | 43.9% | 5.1% | 929150 | 94 מתוך 1,19293 מתוך 1,03864 מתוך 127 |
| הליכוד | 15.6% | 20.5% | 615657 | 469 מתוך 1,192459 מתוך 1,03853 מתוך 127 |
| עוצמה יהודית | 12.7% | 5.7% | 848274 | 187 מתוך 1,192186 מתוך 1,03833 מתוך 127 |
| ישר! | 8.0% | 16.1% | 302270 | 839 מתוך 1,192813 מתוך 1,03839 מתוך 127 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 6.4% | 1.7% | 929173 | 92 מתוך 1,19290 מתוך 1,03833 מתוך 127 |
| ביחד | 4.9% | 9.3% | 322360 | 800 מתוך 1,192796 מתוך 1,03851 מתוך 127 |
| ישראל ביתנו | 4.5% | 5.9% | 615979 | 440 מתוך 1,192411 מתוך 1,03826 מתוך 127 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.8% | 2.7% | 292048 | 824 מתוך 1,192815 מתוך 1,03865 מתוך 127 |
| ש״ס | 1.2% | 5.3% | 676363 | 387 מתוך 1,192379 מתוך 1,03845 מתוך 127 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.8% | 0.2% | 939263 | 76 מתוך 1,19275 מתוך 1,03845 מתוך 127 |
| הדמוקרטים | 0.2% | 6.4% | 8835 | 1,068 מתוך 1,192927 מתוך 1,03870 מתוך 127 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 80.5% | 44.0% | 827936 | 217 מתוך 1,192216 מתוך 1,03881 מתוך 127 |
| גוש השינוי | 17.6% | 37.8% | 292269 | 843 מתוך 1,192804 מתוך 1,03840 מתוך 127 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 1.8% | 2.8% | 281948 | 833 מתוך 1,192817 מתוך 1,03865 מתוך 127 |
| אחוז הצבעה | 81.1% | 78.0% | 757676 | 293 מתוך 1,192238 מתוך 1,03828 מתוך 127 |
| קולות כשרים | 488 | 5,690,682 | 455040 | 652 מתוך 1,192517 מתוך 1,03876 מתוך 127 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 31.6% | 56.3% | 0.5% | 11.6% | 68.3% | 215 | קדימה 43.3% |
| 2009 | 54.2%▲22.6 | 42.8%▼13.5 | 0.0%▼0.5 | 0.4%▼11.3 | 72.3% | 271 | קדימה 37.3% |
| 2013 | 63.3%▲9.0 | 32.6%▼10.2 | 0.0%±0.0 | 2.8%▲2.5 | 73.5% | 316 | הבית היהודי 31.0% |
| 2015 | 69.3%▲6.0 | 22.4%▼10.2 | 0.3%▲0.3 | 8.0%▲5.2 | 76.6% | 362 | הבית היהודי 32.0% |
| אפר׳ 2019 | 69.6%▲0.3 | 19.4%▼3.0 | 0.0%▼0.3 | 10.7%▲2.7 | 77.0% | 382 | איחוד מפלגות הימין 25.4% |
| ספט׳ 2019 | 69.6%±0.0 | 24.6%▲5.2 | 0.0%±0.0 | 5.8%▼5.0 | 75.1% | 382 | ימינה 37.4% |
| 2020 | 73.7%▲4.1 | 25.8%▲1.2 | 0.0%±0.0 | – | 75.4% | 384 | ימינה 37.5% |
| 2021 | 76.0%▲2.3 | 22.2%▼3.6 | 0.3%▲0.3 | – | 74.9% | 396 | הציונות הדתית 28.8% |
| 2022 | 76.7%▲0.7 | 21.6%▼0.6 | 0.0%▼0.3 | 0.0% | 77.1% | 416 | הציונות הדתית 46.6% |
| 2026 | 80.5%▲3.8 | 17.6%▼4.0 | 0.0%±0.0 | 1.8%▲1.8 | 81.1% | 488 | הציונות הדתית וזהות 43.9% |
מפקד 2022
| טנא | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,010 | 9,601,720 | 556141 | 514 מתוך 1,162394 מתוך 1,02773 מתוך 123 |
| תושבים לקמ״ר | 4,568 | – | 768140 | 275 מתוך 1,162195 מתוך 1,02774 מתוך 123 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | דתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 16 | 30 | 4418 | 1,106 מתוך 1,162975 מתוך 1,02790 מתוך 123 |
| בני 65 ומעלה | 1.7% | 12.4% | 4417 | 1,103 מתוך 1,151972 מתוך 1,01695 מתוך 116 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 43.0% | 25.8% | 797775 | 239 מתוך 1,159238 מתוך 1,02731 מתוך 123 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 15.5% | 25.3% | 434318 | 576 מתוך 1,012567 מתוך 1,00399 מתוך 121 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 126,900 | 104,300 | 605571 | 466 מתוך 1,160463 מתוך 1,02736 מתוך 123 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 90.7% | 69.8% | 116 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- סנסנה 5.4 ק״מ · אשכולות 5.5 ק״מ · שמעה 5.5 ק״מ · מיתר 5.7 ק״מ · כרמים 5.8 ק״מ