בת עין

סמל למ״ס 3794 · יהודי · יישוב קהילתי · אזור יהודה ושומרון · מועצה אזורית גוש עציון · אוכלוסייה 1,770 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש ביבי 97.2% (ארצי 44.0%), עלייה של 0.5 נקודות מאז 2022; הציונות הדתית וזהות הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 97.5%2009: מחנה נתניהו 97.3%2013: מחנה נתניהו 94.8%2015: מחנה נתניהו 94.3%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 71.1%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 98.0%2020: מחנה נתניהו 97.9%2021: מחנה נתניהו 88.7%2022: מחנה נתניהו 96.6%2026: מחנה נתניהו 97.2%2006: המחנה שמולו 0.0%2009: המחנה שמולו 0.3%2013: המחנה שמולו 1.3%2015: המחנה שמולו 1.3%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 1.2%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 1.0%2020: המחנה שמולו 1.0%2021: המחנה שמולו 2.7%2022: המחנה שמולו 0.8%2026: המחנה שמולו 1.5%2006: מפלגות ערביות 0.0%2009: מפלגות ערביות 0.0%2013: מפלגות ערביות 0.0%2015: מפלגות ערביות 0.0%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.0%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.0%2020: מפלגות ערביות 0.0%2021: מפלגות ערביות 0.0%2022: מפלגות ערביות 0.0%2026: מפלגות ערביות 0.0%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהבת עיןישראלאחוזוןדירוג
הציונות הדתית וזהות56.5%5.1%95946460 מתוך 1,19259 מתוך 1,03846 מתוך 127
עוצמה יהודית24.6%5.7%9999989 מתוך 1,1929 מתוך 1,0383 מתוך 127
הליכוד8.7%20.5%433734670 מתוך 1,192650 מתוך 1,03884 מתוך 127
ש״ס3.1%5.3%797783240 מתוך 1,192235 מתוך 1,03821 מתוך 127
יהדות התורה2.0%5.5%95949063 מתוך 1,19259 מתוך 1,03813 מתוך 127
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה2.0%1.7%605527444 מתוך 1,192440 מתוך 1,03891 מתוך 127
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה0.9%2.7%18830960 מתוך 1,192941 מתוך 1,03884 מתוך 127
ביחד0.7%9.3%144151,018 מתוך 1,192988 מתוך 1,038103 מתוך 127
ישר!0.4%16.1%94211,066 מתוך 1,192992 מתוך 1,03897 מתוך 127
נעם מתחת לאחוז החסימה0.4%0.2%888646120 מתוך 1,192118 מתוך 1,03862 מתוך 127
ישראל ביתנו0.2%5.9%125211,033 מתוך 1,192972 מתוך 1,03893 מתוך 127
הדמוקרטים0.1%6.4%67251,101 מתוך 1,192955 מתוך 1,03884 מתוך 127
הרשימה המשותפת0.0%8.8%––––––
רע״ם0.0%5.9%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.5%0.8%697561286 מתוך 1,192197 מתוך 1,03841 מתוך 127
גוש ביבי97.2%44.0%96967942 מתוך 1,19241 מתוך 1,03827 מתוך 127
גוש השינוי1.5%37.8%84201,095 מתוך 1,192995 מתוך 1,038100 מתוך 127
המפלגות הערביות0.0%14.7%––––––
לא התחייבו לגוש0.9%2.8%18830965 מתוך 1,192942 מתוך 1,03884 מתוך 127
אחוז הצבעה72.8%78.0%212010944 מתוך 1,192832 מתוך 1,038114 מתוך 127
קולות כשרים8165,690,682717956344 מתוך 1,192222 מתוך 1,03856 מתוך 127

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
200697.5%0.0%0.0%1.2%69.6%241חזית יהודית לאומית (מתחת לאחוז החסימה) 42.3%
200997.3%▼0.20.3%▲0.30.0%±0.00.7%▼0.668.0%297האיחוד הלאומי 56.9%
201394.8%▼2.51.3%▲1.00.0%±0.02.2%▲1.573.1%460הבית היהודי 39.8%
201594.3%▼0.51.3%±0.00.0%±0.02.5%▲0.374.7%524יחד (מתחת לאחוז החסימה) 40.5%
אפר׳ 201971.1%▼23.21.2%▼0.10.0%±0.027.4%▲24.976.4%650איחוד מפלגות הימין 37.7%
ספט׳ 201998.0%▲26.91.0%▼0.20.0%±0.00.2%▼27.269.8%596ימינה 36.9%
202097.9%▼0.11.0%±0.00.0%±0.0–72.5%619הליכוד 39.1%
202188.7%▼9.22.7%▲1.70.0%±0.0–58.7%523הציונות הדתית 57.7%
202296.6%▲7.90.8%▼1.80.0%±0.00.0%62.5%594הציונות הדתית 73.2%
202697.2%▲0.51.5%▲0.60.0%±0.00.9%▲0.972.8%816הציונות הדתית וזהות 56.5%

מפקד 2022

בת עיןישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)1,7709,601,720758260292 מתוך 1,162182 מתוך 1,02750 מתוך 123
תושבים לקמ״ר4,026–727828325 מתוך 1,162231 מתוך 1,02789 מתוך 123
הדת הגדולה ביותריהודיםיהודים
רוב משקי הביתדתיחילוני
גיל חציוני173055281,085 מתוך 1,162961 מתוך 1,02780 מתוך 123
בני 65 ומעלה3.9%12.4%1110451,018 מתוך 1,151914 מתוך 1,01663 מתוך 116
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)27.3%25.8%372926727 מתוך 1,159723 מתוך 1,02790 מתוך 123
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)42.2%25.3%95958353 מתוך 1,01253 מתוך 1,00321 מתוך 121
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)70,000104,3004271,117 מתוך 1,1601,010 מתוך 1,027115 מתוך 123

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202272.1%69.8%822 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים