כפר עציון

סמל למ״ס 3488 · יהודי · קיבוץ דתי · אזור יהודה ושומרון · מועצה אזורית גוש עציון · אוכלוסייה 1,120 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש ביבי 63.0% (ארצי 44.0%), ירידה של 19.7 נקודות מאז 2022; הציונות הדתית וזהות הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 82.9%2009: מחנה נתניהו 85.8%2013: מחנה נתניהו 75.9%2015: מחנה נתניהו 86.9%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 81.8%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 84.4%2020: מחנה נתניהו 87.5%2021: מחנה נתניהו 83.6%2022: מחנה נתניהו 82.6%2026: מחנה נתניהו 63.0%2006: המחנה שמולו 7.0%2009: המחנה שמולו 8.0%2013: המחנה שמולו 11.8%2015: המחנה שמולו 7.4%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 9.2%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 14.2%2020: המחנה שמולו 12.0%2021: המחנה שמולו 15.9%2022: המחנה שמולו 16.9%2026: המחנה שמולו 27.9%2006: מפלגות ערביות 0.0%2009: מפלגות ערביות 0.7%2013: מפלגות ערביות 0.0%2015: מפלגות ערביות 0.0%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.0%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.3%2020: מפלגות ערביות 0.0%2021: מפלגות ערביות 0.0%2022: מפלגות ערביות 0.0%2026: מפלגות ערביות 0.2%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהכפר עציוןישראלאחוזוןדירוג
הציונות הדתית וזהות35.0%5.1%908940119 מתוך 1,192118 מתוך 1,03877 מתוך 127
הליכוד15.6%20.5%615657469 מתוך 1,192459 מתוך 1,03853 מתוך 127
ביחד15.0%9.3%696491363 מתוך 1,192362 מתוך 1,03812 מתוך 127
ישר!10.7%16.1%342675784 מתוך 1,192762 מתוך 1,03831 מתוך 127
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה9.3%1.7%95958755 מתוך 1,19254 מתוך 1,03817 מתוך 127
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה8.3%2.7%98989816 מתוך 1,19216 מתוך 1,0383 מתוך 127
עוצמה יהודית2.0%5.7%37282746 מתוך 1,192737 מתוך 1,038123 מתוך 127
הדמוקרטים1.2%6.4%252371890 מתוך 1,192794 מתוך 1,03837 מתוך 127
ישראל ביתנו1.0%5.9%241646905 מתוך 1,192868 מתוך 1,03869 מתוך 127
נעם מתחת לאחוז החסימה0.6%0.2%91905797 מתוך 1,19295 מתוך 1,03852 מתוך 127
יהדות התורה0.4%5.5%777460231 מתוך 1,192224 מתוך 1,03843 מתוך 127
רע״ם0.2%5.9%556395430 מתוך 1,192278 מתוך 1,0385 מתוך 127
ש״ס0.0%5.3%––––––
הרשימה המשותפת0.0%8.8%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.6%0.8%768169216 מתוך 1,192147 מתוך 1,03836 מתוך 127
גוש ביבי63.0%44.0%716720350 מתוך 1,192348 מתוך 1,038102 מתוך 127
גוש השינוי27.9%37.8%373076751 מתוך 1,192723 מתוך 1,03831 מתוך 127
המפלגות הערביות0.2%14.7%404691615 מתוך 1,192462 מתוך 1,03810 מתוך 127
לא התחייבו לגוש8.3%2.8%98989818 מתוך 1,19217 מתוך 1,0383 מתוך 127
אחוז הצבעה78.5%78.0%525252567 מתוך 1,192488 מתוך 1,03862 מתוך 127
קולות כשרים4945,690,682465141644 מתוך 1,192509 מתוך 1,03875 מתוך 127

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
200682.9%7.0%0.0%10.1%76.8%258האיחוד הלאומי-מפד״ל 67.4%
200985.8%▲2.98.0%▲1.00.7%▲0.75.2%▼4.979.6%289הבית היהודי 43.9%
201375.9%▼10.011.8%▲3.80.0%▼0.712.1%▲6.981.7%323הבית היהודי 57.3%
201586.9%▲11.17.4%▼4.30.0%±0.05.6%▼6.480.0%337הבית היהודי 62.6%
אפר׳ 201981.8%▼5.29.2%▲1.80.0%±0.09.0%▲3.377.2%357הימין החדש (מתחת לאחוז החסימה) 43.4%
ספט׳ 201984.4%▲2.614.2%▲5.00.3%▲0.30.8%▼8.178.8%366ימינה 59.3%
202087.5%▲3.012.0%▼2.20.0%▼0.3–78.0%367ימינה 59.1%
202183.6%▼3.915.9%▲3.90.0%±0.0–77.5%377ימינה 43.0%
202282.6%▼0.916.9%▲1.00.0%±0.00.0%78.0%438הבית היהודי (מתחת לאחוז החסימה) 32.0%
202663.0%▼19.727.9%▲11.00.2%▲0.28.3%▲8.378.5%494הציונות הדתית וזהות 35.0%

מפקד 2022

כפר עציוןישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)1,1209,601,720616747452 מתוך 1,162332 מתוך 1,02766 מתוך 123
תושבים לקמ״ר4,325–758036291 מתוך 1,162207 מתוך 1,02779 מתוך 123
הדת הגדולה ביותריהודיםיהודים
רוב משקי הביתדתיחילוני
גיל חציוני193098411,037 מתוך 1,162918 מתוך 1,02761 מתוך 123
בני 65 ומעלה6.8%12.4%251970859 מתוך 1,151817 מתוך 1,01635 מתוך 116
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)50.5%25.8%94939370 מתוך 1,15969 מתוך 1,0278 מתוך 123
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)20.9%25.3%636342375 מתוך 1,012369 מתוך 1,00370 מתוך 121
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)128,500104,300625775446 מתוך 1,160443 מתוך 1,02732 מתוך 123

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202279.8%69.8%523 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים