מגדל עוז
סמל למ״ס 3561 · יהודי · קיבוץ דתי · אזור יהודה ושומרון · מועצה אזורית גוש עציון · אוכלוסייה 570 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 83.4% (ארצי 44.0%), ירידה של 7.6 נקודות מאז 2022; הציונות הדתית וזהות הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | מגדל עוז | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הציונות הדתית וזהות | 47.8% | 5.1% | 939256 | 84 מתוך 1,19283 מתוך 1,03857 מתוך 127 |
| הליכוד | 15.6% | 20.5% | 615657 | 469 מתוך 1,192459 מתוך 1,03853 מתוך 127 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 12.7% | 1.7% | 989898 | 24 מתוך 1,19223 מתוך 1,0383 מתוך 127 |
| ביחד | 9.8% | 9.3% | 474079 | 622 מתוך 1,192620 מתוך 1,03827 מתוך 127 |
| עוצמה יהודית | 5.9% | 5.7% | 635821 | 442 מתוך 1,192438 מתוך 1,03899 מתוך 127 |
| ישראל ביתנו | 2.9% | 5.9% | 403468 | 702 מתוך 1,192671 מתוך 1,03841 מתוך 127 |
| ישר! | 2.4% | 16.1% | 191148 | 966 מתוך 1,192925 מתוך 1,03867 מתוך 127 |
| ש״ס | 1.0% | 5.3% | 646052 | 411 מתוך 1,192400 מתוך 1,03853 מתוך 127 |
| יהדות התורה | 0.5% | 5.5% | 817967 | 197 מתוך 1,192191 מתוך 1,03836 מתוך 127 |
| הדמוקרטים | 0.5% | 6.4% | 151556 | 998 מתוך 1,192873 מתוך 1,03855 מתוך 127 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.5% | 2.7% | 14417 | 1,004 מתוך 1,192978 מתוך 1,038100 מתוך 127 |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.5% | 0.8% | 697561 | 286 מתוך 1,192197 מתוך 1,03841 מתוך 127 |
| גוש ביבי | 83.4% | 44.0% | 848243 | 189 מתוך 1,192188 מתוך 1,03873 מתוך 127 |
| גוש השינוי | 15.6% | 37.8% | 282163 | 864 מתוך 1,192825 מתוך 1,03848 מתוך 127 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 0.5% | 2.8% | 14417 | 1,007 מתוך 1,192978 מתוך 1,038100 מתוך 127 |
| אחוז הצבעה | 70.9% | 78.0% | 14137 | 1,022 מתוך 1,192901 מתוך 1,038118 מתוך 127 |
| קולות כשרים | 205 | 5,690,682 | 8917 | 1,090 מתוך 1,192940 מתוך 1,038105 מתוך 127 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 94.6% | 1.8% | 0.0% | 3.0% | 81.5% | 166 | האיחוד הלאומי-מפד״ל 76.5% |
| 2009 | 97.5%▲2.9 | 0.0%▼1.8 | 0.0%±0.0 | 1.3%▼1.7 | 70.8% | 158 | הבית היהודי 41.1% |
| 2013 | 96.0%▼1.4 | 3.4%▲3.4 | 0.0%±0.0 | 0.6%▼0.7 | 70.6% | 177 | הבית היהודי 85.9% |
| 2015 | 94.8%▼1.2 | 3.5%▲0.1 | 0.6%▲0.6 | 1.2%▲0.6 | 72.1% | 173 | הבית היהודי 72.8% |
| אפר׳ 2019 | 91.9%▼2.9 | 1.2%▼2.3 | 0.0%▼0.6 | 6.9%▲5.8 | 69.2% | 173 | הימין החדש (מתחת לאחוז החסימה) 43.4% |
| ספט׳ 2019 | 93.3%▲1.4 | 6.7%▲5.5 | 0.0%±0.0 | 0.0%▼6.9 | 64.8% | 165 | ימינה 66.1% |
| 2020 | 93.9%▲0.5 | 4.9%▼1.8 | 0.0%±0.0 | – | 63.3% | 163 | ימינה 69.3% |
| 2021 | 90.3%▼3.6 | 9.1%▲4.2 | 0.0%±0.0 | – | 62.5% | 165 | ימינה 49.1% |
| 2022 | 91.0%▲0.7 | 9.0%▼0.1 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 62.8% | 167 | הציונות הדתית 44.3% |
| 2026 | 83.4%▼7.6 | 15.6%▲6.6 | 0.0%±0.0 | 0.5%▲0.5 | 70.9% | 205 | הציונות הדתית וזהות 47.8% |
מפקד 2022
| מגדל עוז | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 570 | 9,601,720 | 222425 | 902 מתוך 1,162775 מתוך 1,02792 מתוך 123 |
| תושבים לקמ״ר | 5,734 | – | 848759 | 182 מתוך 1,162135 מתוך 1,02751 מתוך 123 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | דתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 21 | 30 | 121257 | 1,006 מתוך 1,162891 מתוך 1,02749 מתוך 123 |
| בני 65 ומעלה | 2.1% | 12.4% | 5524 | 1,083 מתוך 1,151960 מתוך 1,01688 מתוך 116 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 49.2% | 25.8% | 929191 | 92 מתוך 1,15991 מתוך 1,02712 מתוך 123 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 65.7% | 25.3% | 10010098 | 6 מתוך 1,0126 מתוך 1,0034 מתוך 121 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 72,100 | 104,300 | 427 | 1,108 מתוך 1,1601,007 מתוך 1,027114 מתוך 123 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 48.2% | 69.8% | 1,101 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- אלון שבות 2.3 ק״מ · אלעזר 2.3 ק״מ · כפר עציון 2.8 ק״מ · אפרת 3.3 ק״מ · ראש צורים 3.5 ק״מ