גבולות
סמל למ״ס 352 · יהודי · קיבוץ · מחוז הדרום · מועצה אזורית אשכול · אוכלוסייה 380 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 87.7% (ארצי 37.8%), ירידה של 3.0 נקודות מאז 2022; הדמוקרטים הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | גבולות | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הדמוקרטים | 33.9% | 6.4% | 949494 | 67 מתוך 1,19266 מתוך 1,03814 מתוך 261 |
| ישר! | 25.8% | 16.1% | 534759 | 560 מתוך 1,192548 מתוך 1,038107 מתוך 261 |
| ביחד | 22.0% | 9.3% | 979697 | 37 מתוך 1,19237 מתוך 1,0388 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 5.9% | 5.9% | 828183 | 212 מתוך 1,192184 מתוך 1,03844 מתוך 261 |
| הליכוד | 3.4% | 20.5% | 191023 | 953 מתוך 1,192924 מתוך 1,038198 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.0% | 2.7% | 514449 | 560 מתוך 1,192558 מתוך 1,038126 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 2.1% | 5.7% | 382931 | 730 מתוך 1,192721 מתוך 1,038175 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 1.7% | 5.1% | 271725 | 849 מתוך 1,192840 מתוך 1,038191 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.8% | 1.7% | 251526 | 866 מתוך 1,192854 מתוך 1,038186 מתוך 261 |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.4% | 0.0% | 9999100 | 11 מתוך 1,1925 מתוך 1,0381 מתוך 261 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.8% | 0.8% | 858984 | 136 מתוך 1,19289 מתוך 1,03829 מתוך 261 |
| גוש ביבי | 8.1% | 44.0% | 211123 | 945 מתוך 1,192920 מתוך 1,038201 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 87.7% | 37.8% | 888791 | 137 מתוך 1,192137 מתוך 1,03824 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 3.4% | 2.8% | 595358 | 460 מתוך 1,192459 מתוך 1,038103 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 66.5% | 78.0% | 7610 | 1,110 מתוך 1,192979 מתוך 1,038234 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 236 | 5,690,682 | 111315 | 1,054 מתוך 1,192905 מתוך 1,038223 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 3.7% | 85.2% | 0.7% | 9.6% | 54.7% | 135 | מרצ-יחד 45.2% |
| 2009 | 11.7%▲8.0 | 84.8%▼0.4 | 2.8%▲2.0 | 0.0%▼9.6 | 57.3% | 145 | התנועה החדשה-מרצ 44.1% |
| 2013 | 8.7%▼3.0 | 85.1%▲0.3 | 1.2%▼1.5 | 4.3%▲4.3 | 60.5% | 161 | מרצ 46.0% |
| 2015 | 14.3%▲5.6 | 74.5%▼10.6 | 0.6%▼0.6 | 10.6%▲6.2 | 60.4% | 161 | מרצ 36.6% |
| אפר׳ 2019 | 17.0%▲2.7 | 77.5%▲3.0 | 0.5%▼0.1 | 5.0%▼5.6 | 66.7% | 200 | כחול לבן 33.0% |
| ספט׳ 2019 | 8.6%▼8.4 | 74.3%▼3.2 | 1.1%▲0.6 | 15.0%▲10.0 | 62.7% | 187 | המחנה הדמוקרטי 29.9% |
| 2020 | 4.6%▼4.0 | 93.9%▲19.5 | 1.5%▲0.5 | – | 64.1% | 196 | כחול לבן 41.3% |
| 2021 | 5.6%▲1.0 | 85.9%▼8.0 | 1.5%±0.0 | – | 62.1% | 198 | מרצ 25.3% |
| 2022 | 6.7%▲1.1 | 90.7%▲4.9 | 1.0%▼0.5 | 0.0% | 58.3% | 194 | יש עתיד 38.1% |
| 2026 | 8.1%▲1.4 | 87.7%▼3.0 | 0.0%▼1.0 | 3.4%▲3.4 | 66.5% | 236 | הדמוקרטים 33.9% |
מפקד 2022
| גבולות | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 380 | 9,601,720 | 898 | 1,060 מתוך 1,162930 מתוך 1,027220 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 1,817 | – | 212425 | 915 מתוך 1,162782 מתוך 1,027180 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 36 | 30 | 767488 | 196 מתוך 1,162193 מתוך 1,02718 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 14.1% | 12.4% | 716778 | 324 מתוך 1,151319 מתוך 1,01651 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 37.2% | 25.8% | 615668 | 453 מתוך 1,159451 מתוך 1,02777 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 30.2% | 25.3% | 828386 | 179 מתוך 1,012175 מתוך 1,00330 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 125,400 | 104,300 | 585360 | 491 מתוך 1,160487 מתוך 1,02796 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 81.9% | 69.8% | 438 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- תלמי אליהו 4.0 ק״מ · אוהד 4.4 ק״מ · צוחר 4.7 ק״מ · שדה ניצן 4.9 ק״מ · מבטחים 6.4 ק״מ