חולדה
סמל למ״ס 160 · יהודי · קיבוץ · מחוז המרכז · מועצה אזורית גזר · אוכלוסייה 1,260 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 81.5% (ארצי 37.8%), ירידה של 0.1 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | חולדה | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 35.4% | 16.1% | 747161 | 306 מתוך 1,192299 מתוך 1,03890 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 20.8% | 6.4% | 767375 | 276 מתוך 1,192271 מתוך 1,03857 מתוך 233 |
| ביחד | 19.5% | 9.3% | 919081 | 101 מתוך 1,192101 מתוך 1,03846 מתוך 233 |
| הליכוד | 8.3% | 20.5% | 423534 | 693 מתוך 1,192672 מתוך 1,038153 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 5.7% | 5.9% | 797881 | 242 מתוך 1,192214 מתוך 1,03841 מתוך 233 |
| הציונות הדתית וזהות | 3.9% | 5.1% | 595369 | 487 מתוך 1,192483 מתוך 1,03871 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.7% | 2.7% | 453837 | 627 מתוך 1,192624 מתוך 1,038138 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 1.9% | 5.7% | 362736 | 756 מתוך 1,192746 מתוך 1,038147 מתוך 233 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.0% | 1.7% | 302127 | 796 מתוך 1,192786 מתוך 1,038160 מתוך 233 |
| רע״ם | 0.4% | 5.9% | 718284 | 288 מתוך 1,192140 מתוך 1,03830 מתוך 233 |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.0% | 959795 | 28 מתוך 1,19222 מתוך 1,0389 מתוך 233 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.8% | 485460 | 477 מתוך 1,192345 מתוך 1,03868 מתוך 233 |
| גוש ביבי | 15.0% | 44.0% | 372935 | 755 מתוך 1,192740 מתוך 1,038151 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 81.5% | 37.8% | 767368 | 280 מתוך 1,192275 מתוך 1,03875 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 0.4% | 14.7% | 576562 | 453 מתוך 1,192300 מתוך 1,03866 מתוך 233 |
| לא התחייבו לגוש | 2.9% | 2.8% | 494244 | 592 מתוך 1,192588 מתוך 1,038128 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 80.9% | 78.0% | 737557 | 307 מתוך 1,192252 מתוך 1,03898 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 701 | 5,690,682 | 667361 | 404 מתוך 1,192277 מתוך 1,03891 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 5.2% | 76.6% | 0.0% | 17.2% | 69.7% | 192 | העבודה-מימד 42.2% |
| 2009 | 15.2%▲10.0 | 80.5%▲3.9 | 0.5%▲0.5 | 3.8%▼13.4 | 72.7% | 210 | קדימה 38.6% |
| 2013 | 15.9%▲0.7 | 78.0%▼2.5 | 1.2%▲0.7 | 4.1%▲0.3 | 73.7% | 245 | העבודה 39.6% |
| 2015 | 15.8%▼0.1 | 78.2%▲0.2 | 0.5%▼0.8 | 4.9%▲0.8 | 83.9% | 431 | המחנה הציוני 52.7% |
| אפר׳ 2019 | 17.6%▲1.8 | 78.2%±0.0 | 0.0%▼0.5 | 4.0%▼0.9 | 84.5% | 528 | כחול לבן 56.6% |
| ספט׳ 2019 | 16.5%▼1.1 | 79.7%▲1.5 | 0.0%±0.0 | 3.1%▼0.9 | 81.3% | 522 | כחול לבן 52.5% |
| 2020 | 17.8%▲1.3 | 82.1%▲2.4 | 0.2%▲0.2 | – | 81.6% | 535 | כחול לבן 61.3% |
| 2021 | 14.4%▼3.4 | 83.7%▲1.7 | 0.0%▼0.2 | – | 82.1% | 535 | יש עתיד 27.5% |
| 2022 | 16.7%▲2.3 | 81.5%▼2.2 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 77.5% | 552 | יש עתיד 45.8% |
| 2026 | 15.0%▼1.7 | 81.5%▼0.1 | 0.4%▲0.4 | 2.9%▲2.9 | 80.9% | 701 | ישר! 35.4% |
מפקד 2022
| חולדה | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,260 | 9,601,720 | 667361 | 391 מתוך 1,162273 מתוך 1,02789 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 3,497 | – | 677471 | 381 מתוך 1,162270 מתוך 1,02766 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 25 | 30 | 191710 | 914 מתוך 1,162835 מתוך 1,027205 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 9.0% | 12.4% | 383225 | 703 מתוך 1,151681 מתוך 1,016171 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 43.9% | 25.8% | 828078 | 204 מתוך 1,159203 מתוך 1,02751 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 10.6% | 25.3% | 222319 | 783 מתוך 1,012774 מתוך 1,003179 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 187,800 | 104,300 | 969693 | 46 מתוך 1,16046 מתוך 1,02718 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 79.8% | 69.8% | 524 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- משמר דוד 2.0 ק״מ · נצר חזני 2.2 ק״מ · יסודות 2.4 ק״מ · פדיה 3.0 ק״מ · טל שחר 3.5 ק״מ