טל שחר
סמל למ״ס 462 · יהודי · מושב · מחוז ירושלים · מועצה אזורית מטה יהודה · אוכלוסייה 1,320 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 77.8% (ארצי 37.8%), עלייה של 0.9 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | טל שחר | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 36.7% | 16.1% | 787695 | 260 מתוך 1,192254 מתוך 1,0384 מתוך 63 |
| הדמוקרטים | 20.8% | 6.4% | 767373 | 276 מתוך 1,192271 מתוך 1,03818 מתוך 63 |
| ביחד | 16.4% | 9.3% | 767397 | 277 מתוך 1,192276 מתוך 1,0383 מתוך 63 |
| הליכוד | 9.2% | 20.5% | 453823 | 656 מתוך 1,192636 מתוך 1,03849 מתוך 63 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 5.3% | 2.7% | 868479 | 153 מתוך 1,192153 מתוך 1,03814 מתוך 63 |
| ישראל ביתנו | 3.9% | 5.9% | 534968 | 538 מתוך 1,192508 מתוך 1,03821 מתוך 63 |
| עוצמה יהודית | 2.4% | 5.7% | 413324 | 687 מתוך 1,192679 מתוך 1,03847 מתוך 63 |
| הציונות הדתית וזהות | 2.1% | 5.1% | 342519 | 774 מתוך 1,192766 מתוך 1,03851 מתוך 63 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.8% | 1.7% | 544850 | 509 מתוך 1,192504 מתוך 1,03832 מתוך 63 |
| ש״ס | 0.7% | 5.3% | 595431 | 462 מתוך 1,192450 מתוך 1,03843 מתוך 63 |
| הרשימה המשותפת | 0.3% | 8.8% | 667553 | 343 מתוך 1,192190 מתוך 1,03825 מתוך 63 |
| רע״ם | 0.3% | 5.9% | 647363 | 344 מתוך 1,192193 מתוך 1,03819 מתוך 63 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.8% | 485448 | 477 מתוך 1,192345 מתוך 1,03825 מתוך 63 |
| גוש ביבי | 16.1% | 44.0% | 383019 | 737 מתוך 1,192723 מתוך 1,03851 מתוך 63 |
| גוש השינוי | 77.8% | 37.8% | 716885 | 342 מתוך 1,192335 מתוך 1,03810 מתוך 63 |
| המפלגות הערביות | 0.6% | 14.7% | 677753 | 356 מתוך 1,192203 מתוך 1,03829 מתוך 63 |
| לא התחייבו לגוש | 5.3% | 2.8% | 868479 | 157 מתוך 1,192156 מתוך 1,03814 מתוך 63 |
| אחוז הצבעה | 81.6% | 78.0% | 798184 | 243 מתוך 1,192193 מתוך 1,03811 מתוך 63 |
| קולות כשרים | 720 | 5,690,682 | 687581 | 387 מתוך 1,192262 מתוך 1,03813 מתוך 63 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 10.3% | 76.2% | 0.2% | 13.0% | 77.9% | 408 | העבודה-מימד 37.0% |
| 2009 | 18.6%▲8.3 | 76.5%▲0.2 | 0.7%▲0.4 | 2.5%▼10.5 | 77.3% | 442 | קדימה 39.8% |
| 2013 | 19.8%▲1.2 | 76.0%▼0.5 | 0.6%▼0.1 | 2.9%▲0.4 | 77.4% | 491 | העבודה 32.4% |
| 2015 | 18.3%▼1.4 | 73.4%▼2.6 | 0.2%▼0.4 | 7.9%▲5.1 | 83.0% | 568 | המחנה הציוני 49.6% |
| אפר׳ 2019 | 17.8%▼0.5 | 76.5%▲3.1 | 0.5%▲0.3 | 4.9%▼3.1 | 81.0% | 618 | כחול לבן 56.8% |
| ספט׳ 2019 | 12.8%▼5.0 | 73.3%▼3.2 | 0.8%▲0.3 | 12.2%▲7.3 | 80.7% | 615 | כחול לבן 50.7% |
| 2020 | 18.2%▲5.4 | 79.6%▲6.3 | 1.3%▲0.5 | – | 78.7% | 614 | כחול לבן 59.9% |
| 2021 | 16.6%▼1.7 | 81.8%▲2.2 | 0.5%▼0.8 | – | 77.3% | 628 | יש עתיד 21.3% |
| 2022 | 19.5%▲3.0 | 76.9%▼4.9 | 0.5%±0.0 | 0.0% | 75.8% | 615 | יש עתיד 36.4% |
| 2026 | 16.1%▼3.4 | 77.8%▲0.9 | 0.6%▲0.1 | 5.3%▲5.3 | 81.6% | 720 | ישר! 36.7% |
מפקד 2022
| טל שחר | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,320 | 9,601,720 | 687675 | 367 מתוך 1,162249 מתוך 1,02716 מתוך 62 |
| תושבים לקמ״ר | 2,004 | – | 283220 | 833 מתוך 1,162700 מתוך 1,02750 מתוך 62 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 31 | 30 | 423644 | 598 מתוך 1,162582 מתוך 1,02727 מתוך 62 |
| בני 65 ומעלה | 10.3% | 12.4% | 494451 | 578 מתוך 1,151563 מתוך 1,01631 מתוך 62 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 39.3% | 25.8% | 676370 | 380 מתוך 1,159378 מתוך 1,02719 מתוך 62 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 23.4% | 25.3% | 707072 | 308 מתוך 1,012302 מתוך 1,00317 מתוך 58 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 170,400 | 104,300 | 919095 | 98 מתוך 1,16098 מתוך 1,0274 מתוך 62 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 74.2% | 69.8% | 751 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- משמר דוד 2.0 ק״מ · צלפון 2.7 ק״מ · בקוע 3.4 ק״מ · גיזו 3.4 ק״מ · חולדה 3.5 ק״מ