משמר דוד
סמל למ״ס 563 · יהודי · קיבוץ · מחוז המרכז · מועצה אזורית גזר · אוכלוסייה 1,290 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 74.2% (ארצי 37.8%), ירידה של 1.2 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | משמר דוד | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 32.6% | 16.1% | 666249 | 402 מתוך 1,192394 מתוך 1,038120 מתוך 233 |
| ביחד | 17.4% | 9.3% | 827964 | 214 מתוך 1,192214 מתוך 1,03881 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 16.0% | 6.4% | 676357 | 394 מתוך 1,192385 מתוך 1,03898 מתוך 233 |
| הליכוד | 13.9% | 20.5% | 585254 | 504 מתוך 1,192493 מתוך 1,038107 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 8.1% | 5.9% | 949598 | 72 מתוך 1,19249 מתוך 1,0386 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.8% | 2.7% | 676263 | 377 מתוך 1,192377 מתוך 1,03883 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 2.6% | 5.7% | 433545 | 673 מתוך 1,192665 מתוך 1,038127 מתוך 233 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.6% | 1.7% | 726882 | 313 מתוך 1,192310 מתוך 1,03842 מתוך 233 |
| הציונות הדתית וזהות | 2.0% | 5.1% | 322331 | 787 מתוך 1,192779 מתוך 1,038150 מתוך 233 |
| הרשימה המשותפת | 0.5% | 8.8% | 768788 | 256 מתוך 1,192107 מתוך 1,03820 מתוך 233 |
| ש״ס | 0.3% | 5.3% | 443841 | 605 מתוך 1,192585 מתוך 1,038130 מתוך 233 |
| רע״ם | 0.1% | 5.9% | 485549 | 534 מתוך 1,192381 מתוך 1,03886 מתוך 233 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 21.4% | 44.0% | 443747 | 666 מתוך 1,192654 מתוך 1,038124 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 74.2% | 37.8% | 686456 | 386 מתוך 1,192378 מתוך 1,038102 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 0.7% | 14.7% | 708183 | 321 מתוך 1,192168 מתוך 1,03833 מתוך 233 |
| לא התחייבו לגוש | 3.8% | 2.8% | 666162 | 383 מתוך 1,192382 מתוך 1,03884 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 83.8% | 78.0% | 909184 | 122 מתוך 1,19290 מתוך 1,03835 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 763 | 5,690,682 | 697766 | 367 מתוך 1,192243 מתוך 1,03880 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 6.7% | 70.0% | 0.0% | 22.2% | 61.9% | 90 | קדימה 32.2% |
| 2009 | 6.8%▲0.2 | 87.5%▲17.5 | 0.0%±0.0 | 3.4%▼18.8 | 64.7% | 88 | קדימה 53.4% |
| 2013 | 17.6%▲10.8 | 73.9%▼13.6 | 1.3%▲1.3 | 3.9%▲0.5 | 75.0% | 153 | העבודה 32.0% |
| 2015 | 16.4%▼1.2 | 73.3%▼0.5 | 1.0%▼0.3 | 9.3%▲5.4 | 83.7% | 311 | המחנה הציוני 42.4% |
| אפר׳ 2019 | 19.4%▲3.0 | 75.1%▲1.8 | 0.5%▼0.5 | 4.3%▼5.0 | 86.5% | 418 | כחול לבן 57.4% |
| ספט׳ 2019 | 16.6%▼2.8 | 74.2%▼0.9 | 0.5%±0.0 | 8.0%▲3.7 | 83.9% | 427 | כחול לבן 52.9% |
| 2020 | 18.9%▲2.3 | 80.0%▲5.7 | 0.9%▲0.4 | – | 85.3% | 439 | כחול לבן 60.8% |
| 2021 | 21.2%▲2.3 | 77.4%▼2.5 | 0.6%▼0.3 | – | 85.6% | 509 | יש עתיד 26.3% |
| 2022 | 22.0%▲0.8 | 75.4%▼2.0 | 0.8%▲0.2 | 0.0% | 83.8% | 614 | יש עתיד 37.0% |
| 2026 | 21.4%▼0.6 | 74.2%▼1.2 | 0.7%▼0.2 | 3.8%▲3.8 | 83.8% | 763 | ישר! 32.6% |
מפקד 2022
| משמר דוד | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,290 | 9,601,720 | 677462 | 380 מתוך 1,162262 מתוך 1,02785 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 6,800 | – | 899088 | 132 מתוך 1,162102 מתוך 1,02728 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 18 | 30 | 770 | 1,064 מתוך 1,162944 מתוך 1,027225 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 4.4% | 12.4% | 13112 | 996 מתוך 1,151901 מתוך 1,016223 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 63.3% | 25.8% | 9999100 | 8 מתוך 1,1598 מתוך 1,0272 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 24.1% | 25.3% | 717175 | 291 מתוך 1,012285 מתוך 1,00353 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 253,300 | 104,300 | 100100100 | 2 מתוך 1,1602 מתוך 1,0272 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 98.9% | 69.8% | 23 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- חולדה 2.0 ק״מ · טל שחר 2.0 ק״מ · בקוע 2.5 ק״מ · כרמי יוסף 3.3 ק״מ · יסודות 3.5 ק״מ