יסודות

סמל למ״ס 440 · יהודי · מושב שיתופי · מחוז המרכז · מועצה אזורית נחל שורק · אוכלוסייה 1,110 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש ביבי 97.0% (ארצי 44.0%), ירידה של 2.7 נקודות מאז 2022; יהדות התורה הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 99.5%2009: מחנה נתניהו 99.1%2013: מחנה נתניהו 99.3%2015: מחנה נתניהו 99.6%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 98.3%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 99.3%2020: מחנה נתניהו 99.3%2021: מחנה נתניהו 99.4%2022: מחנה נתניהו 99.7%2026: מחנה נתניהו 97.0%2006: המחנה שמולו 0.0%2009: המחנה שמולו 0.0%2013: המחנה שמולו 0.4%2015: המחנה שמולו 0.0%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 0.3%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 0.7%2020: המחנה שמולו 0.3%2021: המחנה שמולו 0.3%2022: המחנה שמולו 0.3%2026: המחנה שמולו 0.8%2006: מפלגות ערביות 0.5%2009: מפלגות ערביות 0.0%2013: מפלגות ערביות 0.0%2015: מפלגות ערביות 0.0%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.0%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.0%2020: מפלגות ערביות 0.0%2021: מפלגות ערביות 0.0%2022: מפלגות ערביות 0.0%2026: מפלגות ערביות 0.0%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהיסודותישראלאחוזוןדירוג
יהדות התורה88.2%5.5%1001001002 מתוך 1,1922 מתוך 1,0381 מתוך 233
הציונות הדתית וזהות3.8%5.1%585269496 מתוך 1,192492 מתוך 1,03874 מתוך 233
עוצמה יהודית1.8%5.7%352635768 מתוך 1,192758 מתוך 1,038150 מתוך 233
ש״ס1.8%5.3%726969324 מתוך 1,192317 מתוך 1,03870 מתוך 233
הליכוד1.5%20.5%12241,047 מתוך 1,1921,013 מתוך 1,038224 מתוך 233
ישר!0.3%16.1%7321,082 מתוך 1,1921,000 מתוך 1,038225 מתוך 233
הדמוקרטים0.3%6.4%101161,040 מתוך 1,192905 מתוך 1,038219 מתוך 233
ישראל ביתנו0.3%5.9%13661,003 מתוך 1,192953 מתוך 1,038219 מתוך 233
ביחד0.0%9.3%––––––
הרשימה המשותפת0.0%8.8%––––––
רע״ם0.0%5.9%––––––
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה0.0%2.7%––––––
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה0.0%1.7%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות2.3%0.8%989910021 מתוך 1,19215 מתוך 1,0382 מתוך 233
גוש ביבי97.0%44.0%96959846 מתוך 1,19245 מתוך 1,0384 מתוך 233
גוש השינוי0.8%37.8%4211,136 מתוך 1,1921,013 מתוך 1,038231 מתוך 233
המפלגות הערביות0.0%14.7%––––––
לא התחייבו לגוש0.0%2.8%––––––
אחוז הצבעה91.5%78.0%1001001004 מתוך 1,1922 מתוך 1,0381 מתוך 233
קולות כשרים3995,690,682333719792 מתוך 1,192651 מתוך 1,038190 מתוך 233

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
200699.5%0.0%0.5%0.0%88.3%202יהדות התורה 89.1%
200999.1%▼0.40.0%±0.00.0%▼0.50.0%±0.092.5%231יהדות התורה 86.6%
201399.3%▲0.10.4%▲0.40.0%±0.00.4%▲0.493.2%274יהדות התורה 89.8%
201599.6%▲0.40.0%▼0.40.0%±0.00.4%±0.091.0%271יהדות התורה 91.9%
אפר׳ 201998.3%▼1.30.3%▲0.30.0%±0.01.3%▲1.095.0%303יהדות התורה 92.4%
ספט׳ 201999.3%▲1.00.7%▲0.30.0%±0.00.0%▼1.392.5%295יהדות התורה 92.5%
202099.3%±0.00.3%▼0.30.0%±0.0–91.5%290יהדות התורה 94.5%
202199.4%±0.00.3%±0.00.0%±0.0–92.0%312יהדות התורה 87.5%
202299.7%▲0.30.3%±0.00.0%±0.00.0%90.9%320יהדות התורה 86.6%
202697.0%▼2.70.8%▲0.40.0%±0.00.0%±0.091.5%399יהדות התורה 88.2%

מפקד 2022

יסודותישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)1,1109,601,720606751456 מתוך 1,162336 מתוך 1,027111 מתוך 229
תושבים לקמ״ר5,264–818582218 מתוך 1,162156 מתוך 1,02743 מתוך 229
הדת הגדולה ביותריהודיםיהודים
רוב משקי הביתחרדיחילוני
גיל חציוני18307701,064 מתוך 1,162944 מתוך 1,027225 מתוך 229
בני 65 ומעלה5.8%12.4%19156924 מתוך 1,151860 מתוך 1,016216 מתוך 229
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)8.5%25.8%4111,114 מתוך 1,1591,011 מתוך 1,027227 מתוך 229
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)33.1%25.3%878791137 מתוך 1,012136 מתוך 1,00321 מתוך 221
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)88,300104,3001584987 מתוך 1,160946 מתוך 1,027219 מתוך 229

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202265.2%69.8%966 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים