נצר חזני
סמל למ״ס 1372 · יהודי · מושב דתי · מחוז המרכז · מועצה אזורית נחל שורק · אוכלוסייה 590 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 96.0% (ארצי 44.0%), ירידה של 1.2 נקודות מאז 2022; הציונות הדתית וזהות הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | נצר חזני | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הציונות הדתית וזהות | 51.4% | 5.1% | 949397 | 72 מתוך 1,19271 מתוך 1,0387 מתוך 233 |
| הליכוד | 18.8% | 20.5% | 666266 | 402 מתוך 1,192395 מתוך 1,03878 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 11.2% | 5.7% | 817890 | 230 מתוך 1,192229 מתוך 1,03824 מתוך 233 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 6.9% | 1.7% | 939294 | 84 מתוך 1,19282 מתוך 1,03813 מתוך 233 |
| ש״ס | 4.0% | 5.3% | 828082 | 205 מתוך 1,192201 מתוך 1,03841 מתוך 233 |
| יהדות התורה | 3.6% | 5.5% | 969697 | 43 מתוך 1,19241 מתוך 1,0388 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.8% | 2.7% | 292017 | 824 מתוך 1,192815 מתוך 1,038192 מתוך 233 |
| ביחד | 1.4% | 9.3% | 1886 | 975 מתוך 1,192951 מתוך 1,038218 מתוך 233 |
| ישר! | 0.7% | 16.1% | 1366 | 1,033 מתוך 1,192974 מתוך 1,038220 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 0.0% | 6.4% | ––– | ––– |
| ישראל ביתנו | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 96.0% | 44.0% | 959497 | 65 מתוך 1,19264 מתוך 1,0387 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 2.2% | 37.8% | 1154 | 1,061 מתוך 1,192980 מתוך 1,038224 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 1.8% | 2.8% | 281916 | 833 מתוך 1,192817 מתוך 1,038192 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 86.5% | 78.0% | 979898 | 36 מתוך 1,19225 מתוך 1,0386 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 276 | 5,690,682 | 171812 | 994 מתוך 1,192849 מתוך 1,038206 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | – | – | – | – | – | – | |
| 2009 | – | – | – | – | – | – | |
| 2013 | – | – | – | – | – | – | |
| 2015 | 94.7% | 1.2% | 0.0% | 4.1% | 88.1% | 170 | הבית היהודי 44.1% |
| אפר׳ 2019 | 91.2%▼3.5 | 1.4%▲0.2 | 0.0%±0.0 | 6.9%▲2.8 | 89.4% | 217 | איחוד מפלגות הימין 35.0% |
| ספט׳ 2019 | 98.2%▲7.0 | 0.9%▼0.5 | 0.0%±0.0 | 0.9%▼6.0 | 89.7% | 225 | ימינה 48.9% |
| 2020 | 98.2%±0.0 | 1.8%▲0.9 | 0.0%±0.0 | – | 87.0% | 227 | ימינה 49.8% |
| 2021 | 95.6%▼2.6 | 4.4%▲2.6 | 0.0%±0.0 | – | 83.8% | 228 | הציונות הדתית 43.0% |
| 2022 | 97.2%▲1.6 | 2.8%▼1.6 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 86.1% | 254 | הציונות הדתית 60.6% |
| 2026 | 96.0%▼1.2 | 2.2%▼0.6 | 0.0%±0.0 | 1.8%▲1.8 | 86.5% | 276 | הציונות הדתית וזהות 51.4% |
מפקד 2022
| נצר חזני | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 590 | 9,601,720 | 232514 | 890 מתוך 1,162763 מתוך 1,027198 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 3,476 | – | 677371 | 385 מתוך 1,162274 מתוך 1,02768 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | דתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 23 | 30 | 15155 | 967 מתוך 1,162866 מתוך 1,027212 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 7.3% | 12.4% | 272111 | 834 מתוך 1,151803 מתוך 1,016203 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 34.9% | 25.8% | 544834 | 531 מתוך 1,159528 מתוך 1,027151 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 4.7% | 25.3% | 665 | 949 מתוך 1,012940 מתוך 1,003210 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 132,500 | 104,300 | 656141 | 401 מתוך 1,160398 מתוך 1,027135 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 82.5% | 69.8% | 414 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- יסודות 0.7 ק״מ · חולדה 2.2 ק״מ · משמר דוד 3.6 ק״מ · מזכרת בתיה 3.8 ק״מ · טל שחר 4.2 ק״מ