כפר סירקין
סמל למ״ס 249 · יהודי · מושב · מחוז המרכז · מועצה אזורית דרום השרון · אוכלוסייה 1,450 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 82.1% (ארצי 37.8%), עלייה של 2.1 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | כפר סירקין | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 36.9% | 16.1% | 797666 | 249 מתוך 1,192244 מתוך 1,03877 מתוך 233 |
| ביחד | 24.6% | 9.3% | 999998 | 13 מתוך 1,19213 מתוך 1,0386 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 16.3% | 6.4% | 686459 | 384 מתוך 1,192375 מתוך 1,03894 מתוך 233 |
| הליכוד | 9.4% | 20.5% | 453940 | 647 מתוך 1,192627 מתוך 1,038141 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 4.2% | 5.9% | 565348 | 507 מתוך 1,192477 מתוך 1,038115 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.7% | 2.7% | 453837 | 627 מתוך 1,192624 מתוך 1,038138 מתוך 233 |
| הציונות הדתית וזהות | 2.4% | 5.1% | 383043 | 719 מתוך 1,192711 מתוך 1,038127 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 1.7% | 5.7% | 342533 | 780 מתוך 1,192770 מתוך 1,038153 מתוך 233 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.7% | 1.7% | 231318 | 894 מתוך 1,192879 מתוך 1,038186 מתוך 233 |
| ש״ס | 0.6% | 5.3% | 575153 | 487 מתוך 1,192475 מתוך 1,038102 מתוך 233 |
| יהדות התורה | 0.1% | 5.5% | 585347 | 447 מתוך 1,192437 מתוך 1,038104 מתוך 233 |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.0% | 959795 | 28 מתוך 1,19222 מתוך 1,0389 מתוך 233 |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.1% | 0.8% | 303433 | 768 מתוך 1,192621 מתוך 1,038135 מתוך 233 |
| גוש ביבי | 15.0% | 44.0% | 372935 | 755 מתוך 1,192740 מתוך 1,038151 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 82.1% | 37.8% | 777470 | 273 מתוך 1,192269 מתוך 1,03871 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 2.8% | 2.8% | 473939 | 611 מתוך 1,192606 מתוך 1,038133 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 81.2% | 78.0% | 767759 | 280 מתוך 1,192226 מתוך 1,03892 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 858 | 5,690,682 | 728072 | 329 מתוך 1,192208 מתוך 1,03867 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 13.3% | 65.8% | 0.4% | 19.1% | 75.2% | 535 | קדימה 39.4% |
| 2009 | 21.6%▲8.3 | 72.4%▲6.6 | 0.7%▲0.3 | 1.7%▼17.4 | 79.4% | 597 | קדימה 48.7% |
| 2013 | 17.2%▼4.4 | 75.1%▲2.8 | 0.3%▼0.4 | 3.7%▲2.1 | 79.9% | 667 | יש עתיד 30.9% |
| 2015 | 17.0%▼0.3 | 75.4%▲0.3 | 0.3%±0.0 | 7.3%▲3.6 | 79.6% | 671 | המחנה הציוני 49.9% |
| אפר׳ 2019 | 16.7%▼0.3 | 78.9%▲3.5 | 0.4%▲0.1 | 4.0%▼3.3 | 80.2% | 774 | כחול לבן 66.7% |
| ספט׳ 2019 | 13.4%▼3.2 | 73.8%▼5.2 | 0.2%▼0.1 | 12.6%▲8.6 | 83.1% | 804 | כחול לבן 61.7% |
| 2020 | 18.0%▲4.6 | 81.3%▲7.6 | 0.6%▲0.4 | – | 79.9% | 777 | כחול לבן 68.1% |
| 2021 | 14.7%▼3.4 | 83.4%▲2.1 | 0.0%▼0.6 | – | 79.6% | 785 | כחול לבן 26.5% |
| 2022 | 18.2%▲3.5 | 79.9%▼3.5 | 0.1%▲0.1 | 0.0% | 79.4% | 792 | יש עתיד 40.7% |
| 2026 | 15.0%▼3.1 | 82.1%▲2.1 | 0.0%▼0.1 | 2.8%▲2.8 | 81.2% | 858 | ישר! 36.9% |
מפקד 2022
| כפר סירקין | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,450 | 9,601,720 | 717870 | 333 מתוך 1,162218 מתוך 1,02769 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 1,500 | – | 9109 | 1,063 מתוך 1,162929 מתוך 1,027208 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 35 | 30 | 706657 | 275 מתוך 1,162271 מתוך 1,02781 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 10.5% | 12.4% | 514638 | 559 מתוך 1,151545 מתוך 1,016139 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 37.3% | 25.8% | 615646 | 448 מתוך 1,159446 מתוך 1,027123 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 23.2% | 25.3% | 696973 | 314 מתוך 1,012308 מתוך 1,00360 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 137,300 | 104,300 | 696546 | 357 מתוך 1,160355 מתוך 1,027124 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 84.9% | 69.8% | 303 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- עינת 1.4 ק״מ · נחלים 2.3 ק״מ · גבעת השלושה 2.4 ק״מ · מזור 2.8 ק״מ · נחשונים 2.9 ק״מ