עינת
סמל למ״ס 871 · יהודי · קיבוץ · מחוז המרכז · מועצה אזורית דרום השרון · אוכלוסייה 880 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 87.8% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.1 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | עינת | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 32.7% | 16.1% | 666249 | 400 מתוך 1,192392 מתוך 1,038118 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 31.0% | 6.4% | 929093 | 101 מתוך 1,192100 מתוך 1,03817 מתוך 233 |
| ביחד | 19.4% | 9.3% | 919080 | 105 מתוך 1,192105 מתוך 1,03847 מתוך 233 |
| הליכוד | 6.5% | 20.5% | 342727 | 782 מתוך 1,192759 מתוך 1,038171 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 4.8% | 5.9% | 666466 | 381 מתוך 1,192352 מתוך 1,03871 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.2% | 2.7% | 362826 | 735 מתוך 1,192728 מתוך 1,038168 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 1.5% | 5.7% | 312230 | 804 מתוך 1,192794 מתוך 1,038160 מתוך 233 |
| הציונות הדתית וזהות | 1.0% | 5.1% | 1879 | 955 מתוך 1,192946 מתוך 1,038210 מתוך 233 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.3% | 1.7% | 1559 | 992 מתוך 1,192970 מתוך 1,038209 מתוך 233 |
| ש״ס | 0.2% | 5.3% | 383233 | 664 מתוך 1,192642 מתוך 1,038139 מתוך 233 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.5% | 0.8% | 697579 | 286 מתוך 1,192197 מתוך 1,03841 מתוך 233 |
| גוש ביבי | 9.5% | 44.0% | 241519 | 904 מתוך 1,192881 מתוך 1,038188 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 87.8% | 37.8% | 898784 | 134 מתוך 1,192134 מתוך 1,03836 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 2.2% | 2.8% | 352725 | 743 מתוך 1,192732 מתוך 1,038171 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 83.5% | 78.0% | 889082 | 134 מתוך 1,192100 מתוך 1,03842 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 588 | 5,690,682 | 576445 | 508 מתוך 1,192378 מתוך 1,038128 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 4.6% | 84.3% | 0.0% | 10.8% | 78.2% | 369 | העבודה-מימד 49.9% |
| 2009 | 10.3%▲5.7 | 85.6%▲1.3 | 0.0%±0.0 | 2.1%▼8.8 | 78.5% | 341 | העבודה 38.1% |
| 2013 | 4.9%▼5.3 | 89.7%▲4.0 | 0.2%▲0.2 | 3.9%▲1.9 | 84.6% | 406 | העבודה 39.2% |
| 2015 | 7.0%▲2.1 | 87.8%▼1.8 | 0.0%▼0.2 | 5.2%▲1.2 | 84.9% | 444 | המחנה הציוני 61.7% |
| אפר׳ 2019 | 9.2%▲2.2 | 88.0%▲0.2 | 0.0%±0.0 | 2.8%▼2.4 | 84.1% | 467 | כחול לבן 56.5% |
| ספט׳ 2019 | 7.5%▼1.7 | 90.3%▲2.3 | 0.0%±0.0 | 1.5%▼1.2 | 81.3% | 455 | כחול לבן 53.4% |
| 2020 | 8.2%▲0.8 | 90.3%±0.0 | 0.4%▲0.4 | – | 82.4% | 474 | כחול לבן 62.2% |
| 2021 | 8.7%▲0.5 | 89.6%▼0.6 | 0.0%▼0.4 | – | 83.0% | 483 | העבודה 32.7% |
| 2022 | 11.3%▲2.6 | 86.6%▼3.0 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 79.8% | 478 | יש עתיד 30.8% |
| 2026 | 9.5%▼1.8 | 87.8%▲1.1 | 0.0%±0.0 | 2.2%▲2.2 | 83.5% | 588 | ישר! 32.7% |
מפקד 2022
| עינת | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 880 | 9,601,720 | 475231 | 615 מתוך 1,162492 מתוך 1,027158 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 2,044 | – | 303436 | 811 מתוך 1,162679 מתוך 1,027147 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 33 | 30 | 545038 | 443 מתוך 1,162433 מתוך 1,027122 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 12.3% | 12.4% | 625852 | 435 מתוך 1,151426 מתוך 1,016111 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 37.4% | 25.8% | 615747 | 445 מתוך 1,159443 מתוך 1,027121 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 37.4% | 25.3% | 919196 | 87 מתוך 1,01287 מתוך 1,0039 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 161,200 | 104,300 | 888674 | 145 מתוך 1,160145 מתוך 1,02761 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 89.7% | 69.8% | 143 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- כפר סירקין 1.4 ק״מ · גבעת השלושה 2.3 ק״מ · ראש העין 2.4 ק״מ · נחשונים 2.7 ק״מ · נחלים 3.6 ק״מ