מחנה טלי
סמל למ״ס 1418 · יהודי · מחוז הדרום · מועצה אזורית רמת נגב · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 50.0% (ארצי 37.8%), עלייה של 5.0 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
השוואה בתוך:
פחות מ-100 קולות כשרים ב-2026: ללא דירוג.
| רשימה | מחנה טלי | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 26.1% | 20.5% | ||
| ביחד | 22.8% | 9.3% | ||
| ישר! | 20.7% | 16.1% | ||
| עוצמה יהודית | 8.7% | 5.7% | ||
| הציונות הדתית וזהות | 7.6% | 5.1% | ||
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.3% | 2.7% | ||
| הדמוקרטים | 3.3% | 6.4% | ||
| ישראל ביתנו | 3.3% | 5.9% | ||
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 3.3% | 1.7% | ||
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 45.7% | 44.0% | ||
| גוש השינוי | 50.0% | 37.8% | ||
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 4.3% | 2.8% | ||
| אחוז הצבעה | 64.8% | 78.0% | ||
| קולות כשרים | 92 | 5,690,682 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 21.3% | 68.0% | 0.0% | 9.3% | 56.8% | 75 | קדימה 45.3% |
| 2009 | 34.2%▲12.9 | 63.2%▼4.8 | 0.0%±0.0 | 2.6%▼6.8 | 72.2% | 117 | קדימה 42.7% |
| 2013 | 32.0%▼2.2 | 62.9%▼0.4 | 0.0%±0.0 | 2.1%▼0.5 | 60.5% | 97 | יש עתיד 27.8% |
| 2015 | 39.1%▲7.1 | 56.4%▼6.5 | 0.0%±0.0 | 4.5%▲2.5 | 65.9% | 110 | המחנה הציוני 32.7% |
| אפר׳ 2019 | 32.1%▼7.0 | 61.5%▲5.1 | 0.0%±0.0 | 5.5%▲1.0 | 68.6% | 109 | כחול לבן 56.0% |
| ספט׳ 2019 | 34.1%▲2.0 | 61.2%▼0.3 | 0.0%±0.0 | 4.7%▼0.8 | 51.5% | 85 | כחול לבן 48.2% |
| 2020 | 43.8%▲9.6 | 56.2%▼4.9 | 0.0%±0.0 | – | 61.9% | 96 | כחול לבן 44.8% |
| 2021 | 43.8%±0.0 | 56.2%±0.0 | 0.0%±0.0 | – | 42.5% | 64 | הליכוד 25.0% |
| 2022 | 53.8%▲10.0 | 45.0%▼11.2 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 52.6% | 80 | הליכוד 26.2% |
| 2026 | 45.7%▼8.1 | 50.0%▲5.0 | 0.0%±0.0 | 4.3%▲4.3 | 64.8% | 92 | הליכוד 26.1% |
מפקד 2022
מפקד 2022 אינו מפרסם נתונים ליישוב הזה.
קישורים
- היישובים הקרובים
- מדרשת בן גוריון 15.7 ק״מ · שדה בוקר 18.1 ק״מ · מצפה רמון 19.2 ק״מ · מרחב עם 21.6 ק״מ · אשלים 23.8 ק״מ