מחנה יפה
סמל למ״ס 1415 · יהודי · מחוז הדרום · מועצה אזורית מרחבים · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 60.0% (ארצי 37.8%), ירידה של 0.8 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
השוואה בתוך:
| רשימה | מחנה יפה | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 31.5% | 16.1% | 635871 | 441 מתוך 1,192433 מתוך 1,03877 מתוך 261 |
| הליכוד | 21.2% | 20.5% | 706661 | 363 מתוך 1,192356 מתוך 1,038102 מתוך 261 |
| ביחד | 19.4% | 9.3% | 919094 | 105 מתוך 1,192105 מתוך 1,03816 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 7.9% | 5.7% | 716761 | 344 מתוך 1,192341 מתוך 1,038102 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 4.8% | 5.9% | 666470 | 381 מתוך 1,192352 מתוך 1,03877 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 4.2% | 6.4% | 443952 | 664 מתוך 1,192629 מתוך 1,038124 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.6% | 2.7% | 635763 | 418 מתוך 1,192418 מתוך 1,03894 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 3.6% | 1.7% | 838182 | 200 מתוך 1,192198 מתוך 1,03849 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 2.4% | 5.1% | 383037 | 719 מתוך 1,192711 מתוך 1,038158 מתוך 261 |
| ש״ס | 1.2% | 5.3% | 676363 | 387 מתוך 1,192379 מתוך 1,03894 מתוך 261 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 36.4% | 44.0% | 575253 | 509 מתוך 1,192501 מתוך 1,038124 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 60.0% | 37.8% | 555063 | 538 מתוך 1,192522 מתוך 1,03896 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 3.6% | 2.8% | 635763 | 425 מתוך 1,192424 מתוך 1,03895 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 72.1% | 78.0% | 181725 | 975 מתוך 1,192860 מתוך 1,038196 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 165 | 5,690,682 | 557 | 1,133 מתוך 1,192981 מתוך 1,038243 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 21.4% | 75.2% | 0.0% | 3.4% | 60.9% | 117 | קדימה 40.2% |
| 2009 | 31.7%▲10.4 | 67.5%▼7.8 | 0.8%▲0.8 | 0.0%▼3.4 | 65.5% | 126 | קדימה 42.9% |
| 2013 | 35.3%▲3.6 | 63.3%▼4.1 | 0.0%▼0.8 | 1.3%▲1.3 | 67.6% | 150 | יש עתיד 32.7% |
| 2015 | 33.5%▼1.8 | 60.2%▼3.1 | 0.0%±0.0 | 5.7%▲4.3 | 72.1% | 176 | המחנה הציוני 39.8% |
| אפר׳ 2019 | 39.8%▲6.2 | 53.4%▼6.8 | 0.0%±0.0 | 6.2%▲0.5 | 74.5% | 161 | כחול לבן 47.2% |
| ספט׳ 2019 | 39.0%▼0.7 | 59.6%▲6.2 | 0.0%±0.0 | 0.7%▼5.5 | 67.7% | 146 | כחול לבן 54.1% |
| 2020 | 43.6%▲4.5 | 55.8%▼3.8 | 0.0%±0.0 | – | 80.8% | 163 | כחול לבן 47.9% |
| 2021 | 35.8%▼7.7 | 62.8%▲7.0 | 0.0%±0.0 | – | 64.3% | 148 | יש עתיד 25.0% |
| 2022 | 38.3%▲2.5 | 60.8%▼2.0 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 55.3% | 120 | המחנה הממלכתי 26.7% |
| 2026 | 36.4%▼2.0 | 60.0%▼0.8 | 0.0%±0.0 | 3.6%▲3.6 | 72.1% | 165 | ישר! 31.5% |
מפקד 2022
מפקד 2022 אינו מפרסם נתונים ליישוב הזה.
קישורים
- היישובים הקרובים
- חצרים 4.3 ק״מ · אופקים 10.8 ק״מ · באר שבע 11.1 ק״מ · תפרח 11.6 ק״מ · אשל הנשיא 11.9 ק״מ