נווה דניאל

סמל למ״ס 3725 · יהודי · יישוב קהילתי · אזור יהודה ושומרון · מועצה אזורית גוש עציון · אוכלוסייה 2,400 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש ביבי 81.7% (ארצי 44.0%), ירידה של 9.5 נקודות מאז 2022; הציונות הדתית וזהות הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 96.1%2009: מחנה נתניהו 97.6%2013: מחנה נתניהו 94.7%2015: מחנה נתניהו 96.0%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 88.1%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 95.8%2020: מחנה נתניהו 96.3%2021: מחנה נתניהו 89.7%2022: מחנה נתניהו 91.2%2026: מחנה נתניהו 81.7%2006: המחנה שמולו 1.6%2009: המחנה שמולו 0.6%2013: המחנה שמולו 2.8%2015: המחנה שמולו 1.6%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 1.2%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 3.3%2020: המחנה שמולו 3.2%2021: המחנה שמולו 7.9%2022: המחנה שמולו 7.2%2026: המחנה שמולו 13.2%2006: מפלגות ערביות 0.0%2009: מפלגות ערביות 0.1%2013: מפלגות ערביות 0.0%2015: מפלגות ערביות 0.0%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.0%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.0%2020: מפלגות ערביות 0.0%2021: מפלגות ערביות 0.0%2022: מפלגות ערביות 0.1%2026: מפלגות ערביות 0.1%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהנווה דניאלישראלאחוזוןדירוג
הציונות הדתית וזהות51.7%5.1%94946169 מתוך 1,19268 מתוך 1,03850 מתוך 127
הליכוד11.3%20.5%514541587 מתוך 1,192571 מתוך 1,03875 מתוך 127
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה9.6%1.7%96969146 מתוך 1,19245 מתוך 1,03812 מתוך 127
ביחד7.5%9.3%403172710 מתוך 1,192708 מתוך 1,03836 מתוך 127
עוצמה יהודית7.0%5.7%676330388 מתוך 1,192385 מתוך 1,03888 מתוך 127
ישר!4.1%16.1%231555919 מתוך 1,192883 מתוך 1,03857 מתוך 127
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה3.5%2.7%635765418 מתוך 1,192418 מתוך 1,03845 מתוך 127
ש״ס1.1%5.3%666260398 מתוך 1,192389 מתוך 1,03848 מתוך 127
ישראל ביתנו1.1%5.9%241647897 מתוך 1,192860 מתוך 1,03866 מתוך 127
יהדות התורה0.7%5.5%868478155 מתוך 1,192151 מתוך 1,03828 מתוך 127
הדמוקרטים0.5%6.4%151556998 מתוך 1,192873 מתוך 1,03855 מתוך 127
נעם מתחת לאחוז החסימה0.2%0.2%817933178 מתוך 1,192176 מתוך 1,03876 מתוך 127
הרשימה המשותפת0.1%8.8%485686535 מתוך 1,192382 מתוך 1,0386 מתוך 127
רע״ם0.0%5.9%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות1.4%0.8%95968948 מתוך 1,19236 מתוך 1,03814 מתוך 127
גוש ביבי81.7%44.0%838041206 מתוך 1,192205 מתוך 1,03875 מתוך 127
גוש השינוי13.2%37.8%261959884 מתוך 1,192844 מתוך 1,03853 מתוך 127
המפלגות הערביות0.1%14.7%354074714 מתוך 1,192561 מתוך 1,03813 מתוך 127
לא התחייבו לגוש3.5%2.8%635765425 מתוך 1,192424 מתוך 1,03845 מתוך 127
אחוז הצבעה76.4%78.0%373629751 מתוך 1,192656 מתוך 1,03888 מתוך 127
קולות כשרים1,5215,690,682808775241 מתוך 1,192138 מתוך 1,03833 מתוך 127

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
200696.1%1.6%0.0%2.1%84.5%612האיחוד הלאומי-מפד״ל 74.5%
200997.6%▲1.50.6%▼1.00.1%▲0.10.9%▼1.283.0%777הליכוד 33.8%
201394.7%▼2.82.8%▲2.20.0%▼0.12.4%▲1.583.6%1,025הבית היהודי 68.8%
201596.0%▲1.21.6%▼1.30.0%±0.02.1%▼0.381.5%1,089הבית היהודי 63.5%
אפר׳ 201988.1%▼7.91.2%▼0.40.0%±0.010.4%▲8.377.6%1,182הימין החדש (מתחת לאחוז החסימה) 39.6%
ספט׳ 201995.8%▲7.73.3%▲2.10.0%±0.00.6%▼9.875.0%1,159ימינה 65.1%
202096.3%▲0.53.2%▼0.10.0%±0.0–75.4%1,155ימינה 60.7%
202189.7%▼6.67.9%▲4.70.0%±0.0–74.0%1,162ימינה 45.3%
202291.2%▲1.57.2%▼0.70.1%▲0.10.0%70.6%1,154הציונות הדתית 50.3%
202681.7%▼9.513.2%▲6.00.1%±0.03.5%▲3.576.4%1,521הציונות הדתית וזהות 51.7%

מפקד 2022

נווה דניאלישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)2,4009,601,720798669250 מתוך 1,162147 מתוך 1,02739 מתוך 123
תושבים לקמ״ר8,568–94958967 מתוך 1,16253 מתוך 1,02714 מתוך 123
הדת הגדולה ביותריהודיםיהודים
רוב משקי הביתדתיחילוני
גיל חציוני2230141361988 מתוך 1,162877 מתוך 1,02744 מתוך 123
בני 65 ומעלה6.2%12.4%211763901 מתוך 1,151846 מתוך 1,01644 מתוך 116
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)50.5%25.8%94939370 מתוך 1,15969 מתוך 1,0278 מתוך 123
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)53.9%25.3%98989519 מתוך 1,01219 מתוך 1,0037 מתוך 121
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)144,100104,300757293286 מתוך 1,160284 מתוך 1,02710 מתוך 123

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202288.7%69.8%173 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים