ציפורי
סמל למ״ס 613 · יהודי · מושב · מחוז הצפון · מועצה אזורית עמק יזרעאל · אוכלוסייה 1,140 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 80.9% (ארצי 37.8%), עלייה של 2.0 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | ציפורי | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 39.2% | 16.1% | 858485 | 172 מתוך 1,192168 מתוך 1,03862 מתוך 408 |
| ביחד | 18.7% | 9.3% | 898790 | 129 מתוך 1,192129 מתוך 1,03839 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 18.3% | 6.4% | 716866 | 341 מתוך 1,192334 מתוך 1,038141 מתוך 408 |
| הליכוד | 9.4% | 20.5% | 453953 | 647 מתוך 1,192627 מתוך 1,038191 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 4.7% | 5.9% | 646257 | 407 מתוך 1,192378 מתוך 1,038171 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 3.4% | 5.1% | 534660 | 545 מתוך 1,192541 מתוך 1,038159 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.1% | 2.7% | 534657 | 536 מתוך 1,192534 מתוך 1,038168 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 1.6% | 5.7% | 332445 | 793 מתוך 1,192783 מתוך 1,038219 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.7% | 1.7% | 231328 | 894 מתוך 1,192879 מתוך 1,038287 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.2% | 5.3% | 383249 | 664 מתוך 1,192642 מתוך 1,038181 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 0.2% | 5.5% | 635874 | 358 מתוך 1,192349 מתוך 1,03883 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 0.2% | 8.8% | 556347 | 411 מתוך 1,192258 מתוך 1,038180 מתוך 408 |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.8% | 364035 | 622 מתוך 1,192478 מתוך 1,038221 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 15.6% | 44.0% | 372950 | 746 מתוך 1,192732 מתוך 1,038204 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 80.9% | 37.8% | 757271 | 292 מתוך 1,192287 מתוך 1,038118 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.2% | 14.7% | 404629 | 615 מתוך 1,192462 מתוך 1,038256 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 3.1% | 2.8% | 534657 | 547 מתוך 1,192544 מתוך 1,038173 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 74.1% | 78.0% | 262536 | 880 מתוך 1,192774 מתוך 1,038263 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 551 | 5,690,682 | 535957 | 559 מתוך 1,192426 מתוך 1,038177 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 15.6% | 71.9% | 0.4% | 10.9% | 65.2% | 256 | קדימה 37.5% |
| 2009 | 25.0%▲9.4 | 63.2%▼8.7 | 0.9%▲0.5 | 10.3%▼0.6 | 73.6% | 348 | קדימה 37.9% |
| 2013 | 21.4%▼3.6 | 72.6%▲9.4 | 0.7%▼0.1 | 2.2%▼8.2 | 76.5% | 416 | יש עתיד 28.1% |
| 2015 | 20.4%▼1.0 | 71.9%▼0.7 | 0.0%▼0.7 | 7.3%▲5.1 | 77.9% | 455 | המחנה הציוני 44.2% |
| אפר׳ 2019 | 21.8%▲1.4 | 74.3%▲2.5 | 0.4%▲0.4 | 3.2%▼4.0 | 76.5% | 495 | כחול לבן 58.6% |
| ספט׳ 2019 | 16.6%▼5.3 | 76.6%▲2.3 | 0.0%▼0.4 | 6.8%▲3.6 | 72.1% | 471 | כחול לבן 57.7% |
| 2020 | 19.5%▲2.9 | 79.3%▲2.6 | 0.8%▲0.8 | – | 73.6% | 482 | כחול לבן 61.2% |
| 2021 | 18.7%▼0.8 | 80.0%▲0.8 | 0.2%▼0.6 | – | 72.1% | 491 | יש עתיד 26.7% |
| 2022 | 18.8%±0.0 | 79.0%▼1.1 | 0.4%▲0.2 | 0.0% | 69.3% | 485 | יש עתיד 39.2% |
| 2026 | 15.6%▼3.2 | 80.9%▲2.0 | 0.2%▼0.2 | 3.1%▲3.1 | 74.1% | 551 | ישר! 39.2% |
מפקד 2022
| ציפורי | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,140 | 9,601,720 | 616867 | 443 מתוך 1,162323 מתוך 1,027136 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 1,870 | – | 232627 | 890 מתוך 1,162757 מתוך 1,027297 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 28 | 30 | 292422 | 779 מתוך 1,162745 מתוך 1,027295 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 9.3% | 12.4% | 403437 | 679 מתוך 1,151659 מתוך 1,016255 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 46.8% | 25.8% | 898789 | 131 מתוך 1,159130 מתוך 1,02743 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 15.5% | 25.3% | 434347 | 576 מתוך 1,012567 מתוך 1,003170 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 173,300 | 104,300 | 939295 | 85 מתוך 1,16085 מתוך 1,02722 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 75.3% | 69.8% | 712 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- הושעיה 1.9 ק״מ · שמשית 3.3 ק״מ · עילוט 3.5 ק״מ · הסוללים 3.9 ק״מ · גבעת אלה 4.1 ק״מ