זוהר

סמל למ״ס 44 · יהודי · מושב · מחוז הדרום · מועצה אזורית לכיש · אוכלוסייה 390 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש ביבי 82.9% (ארצי 44.0%), עלייה של 1.2 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 57.1%2009: מחנה נתניהו 74.4%2013: מחנה נתניהו 78.4%2015: מחנה נתניהו 78.9%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 79.8%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 80.4%2020: מחנה נתניהו 83.3%2021: מחנה נתניהו 83.2%2022: מחנה נתניהו 81.7%2026: מחנה נתניהו 82.9%2006: המחנה שמולו 39.4%2009: המחנה שמולו 24.1%2013: המחנה שמולו 18.4%2015: המחנה שמולו 16.6%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 15.8%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 15.1%2020: המחנה שמולו 16.7%2021: המחנה שמולו 15.3%2022: המחנה שמולו 17.7%2026: המחנה שמולו 15.1%2006: מפלגות ערביות 0.0%2009: מפלגות ערביות 0.5%2013: מפלגות ערביות 0.0%2015: מפלגות ערביות 0.0%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.0%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.0%2020: מפלגות ערביות 0.0%2021: מפלגות ערביות 0.0%2022: מפלגות ערביות 0.0%2026: מפלגות ערביות 0.0%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהזוהרישראלאחוזוןדירוג
הליכוד59.3%20.5%99999914 מתוך 1,19214 מתוך 1,0382 מתוך 261
עוצמה יהודית12.6%5.7%848172190 מתוך 1,192189 מתוך 1,03873 מתוך 261
ישר!10.6%16.1%342639788 מתוך 1,192766 מתוך 1,038160 מתוך 261
ש״ס7.5%5.3%92918892 מתוך 1,19291 מתוך 1,03831 מתוך 261
הציונות הדתית וזהות3.0%5.1%474045610 מתוך 1,192606 מתוך 1,038141 מתוך 261
ביחד2.0%9.3%211124933 מתוך 1,192914 מתוך 1,038194 מתוך 261
ישראל ביתנו2.0%5.9%322540800 מתוך 1,192767 מתוך 1,038156 מתוך 261
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה2.0%2.7%332432782 מתוך 1,192774 מתוך 1,038173 מתוך 261
הדמוקרטים0.5%6.4%151521998 מתוך 1,192873 מתוך 1,038195 מתוך 261
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה0.5%1.7%19821944 מתוך 1,192928 מתוך 1,038205 מתוך 261
יהדות התורה0.0%5.5%––––––
הרשימה המשותפת0.0%8.8%––––––
רע״ם0.0%5.9%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.0%0.8%––––––
גוש ביבי82.9%44.0%848181194 מתוך 1,192193 מתוך 1,03850 מתוך 261
גוש השינוי15.1%37.8%272034867 מתוך 1,192828 מתוך 1,038173 מתוך 261
המפלגות הערביות0.0%14.7%––––––
לא התחייבו לגוש2.0%2.8%322431789 מתוך 1,192776 מתוך 1,038174 מתוך 261
אחוז הצבעה86.6%78.0%97989333 מתוך 1,19223 מתוך 1,03817 מתוך 261
קולות כשרים1995,690,68289121,095 מתוך 1,192945 מתוך 1,038230 מתוך 261

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
200657.1%39.4%0.0%3.5%63.6%170ש״ס 34.7%
200974.4%▲17.324.1%▼15.30.5%▲0.50.0%▼3.569.4%195ש״ס 32.8%
201378.4%▲4.018.4%▼5.70.0%▼0.52.7%▲2.769.8%185הליכוד ביתנו 37.3%
201578.9%▲0.516.6%▼1.80.0%±0.04.5%▲1.873.5%199הליכוד 50.8%
אפר׳ 201979.8%▲0.915.8%▼0.80.0%±0.04.4%▼0.176.4%203הליכוד 58.1%
ספט׳ 201980.4%▲0.615.1%▼0.70.0%±0.04.5%▲0.175.1%199הליכוד 59.8%
202083.3%▲2.816.7%▲1.70.0%±0.0–76.9%203הליכוד 63.5%
202183.2%▼0.115.3%▼1.50.0%±0.0–71.7%190הליכוד 56.3%
202281.7%▼1.417.7%▲2.50.0%±0.00.5%73.5%186הליכוד 52.2%
202682.9%▲1.215.1%▼2.70.0%±0.02.0%▲1.586.6%199הליכוד 59.3%

מפקד 2022

זוהרישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)3909,601,72091091,051 מתוך 1,162921 מתוך 1,027218 מתוך 241
תושבים לקמ״ר1,340–5631,104 מתוך 1,162969 מתוך 1,027233 מתוך 241
הדת הגדולה ביותריהודיםיהודים
רוב משקי הביתמסורתיחילוני
גיל חציוני3430625874354 מתוך 1,162348 מתוך 1,02747 מתוך 241
בני 65 ומעלה18.0%12.4%888794131 מתוך 1,151130 מתוך 1,01613 מתוך 237
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)10.3%25.8%6391,093 מתוך 1,159996 מתוך 1,027217 מתוך 239
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)5.8%25.3%8812924 מתוך 1,012915 מתוך 1,003180 מתוך 209
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)90,800104,300171017956 מתוך 1,160926 מתוך 1,027199 מתוך 239

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202264.4%69.8%978 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים