בית ג'ן
סמל למ״ס 480 · דרוזים וצ'רקסים · יישוב דרוזי · מחוז הצפון · אוכלוסייה 12,040 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 74.2% (ארצי 37.8%), ירידה של 15.2 נקודות מאז 2022; ישראל ביתנו הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | בית ג'ן | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישראל ביתנו | 30.4% | 5.9% | 995698 | 9 מתוך 1,1929 מתוך 199 מתוך 408 |
| ישר! | 28.5% | 16.1% | 565050 | 520 מתוך 1,19210 מתוך 19202 מתוך 408 |
| הליכוד | 18.3% | 20.5% | 658971 | 415 מתוך 1,1923 מתוך 19116 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 13.7% | 6.4% | 638957 | 442 מתוך 1,1923 מתוך 19175 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 2.2% | 8.8% | 872879 | 150 מתוך 1,19213 מתוך 1986 מתוך 408 |
| רע״ם | 1.7% | 5.9% | 876781 | 158 מתוך 1,1927 מתוך 1976 מתוך 408 |
| ביחד | 1.7% | 9.3% | 193919 | 955 מתוך 1,19211 מתוך 19324 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.9% | 2.7% | 183921 | 960 מתוך 1,19211 מתוך 19321 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 0.9% | 5.7% | 236131 | 891 מתוך 1,1926 מתוך 19271 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.6% | 1.7% | 217227 | 921 מתוך 1,1926 מתוך 19294 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.4% | 5.3% | 4910062 | 558 מתוך 1,1921 מתוך 19137 מתוך 408 |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.2% | 0.0% | 976195 | 21 מתוך 1,1927 מתוך 1913 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 0.0% | 5.1% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.7% | 0.8% | 828383 | 176 מתוך 1,1924 מתוך 1957 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 20.1% | 44.0% | 438356 | 684 מתוך 1,1924 מתוך 19181 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 74.2% | 37.8% | 685661 | 386 מתוך 1,1929 מתוך 19159 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 3.9% | 14.7% | 874481 | 157 מתוך 1,19211 מתוך 1980 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 1.1% | 2.8% | 203922 | 937 מתוך 1,19211 מתוך 19313 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 54.8% | 78.0% | 1282 | 1,177 מתוך 1,19214 מתוך 19400 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 5,306 | 5,690,682 | 887290 | 145 מתוך 1,1926 מתוך 1941 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 17.1% | 57.9% | 22.6% | 0.9% | 73.9% | 4,412 | קדימה 29.4% |
| 2009 | 34.3%▲17.2 | 41.9%▼16.0 | 22.8%▲0.2 | 0.0%▼0.8 | 71.1% | 4,678 | קדימה 24.4% |
| 2013 | 35.8%▲1.5 | 53.1%▲11.2 | 10.3%▼12.5 | 0.4%▲0.4 | 57.9% | 4,221 | העבודה 22.6% |
| 2015 | 28.8%▼7.0 | 54.8%▲1.7 | 5.8%▼4.5 | 10.2%▲9.7 | 53.5% | 4,138 | המחנה הציוני 46.0% |
| אפר׳ 2019 | 9.8%▼19.0 | 87.8%▲33.0 | 1.5%▼4.3 | 0.3%▼9.8 | 57.5% | 4,897 | מרצ 64.8% |
| ספט׳ 2019 | 5.6%▼4.2 | 80.8%▼7.1 | 3.4%▲1.9 | 9.8%▲9.4 | 52.5% | 4,499 | העבודה-גשר 40.7% |
| 2020 | 7.8%▲2.2 | 81.5%▲0.7 | 10.1%▲6.7 | – | 49.5% | 4,277 | כחול לבן 45.6% |
| 2021 | 16.3%▲8.5 | 78.0%▼3.5 | 4.7%▼5.4 | – | 38.4% | 3,399 | ישראל ביתנו 34.3% |
| 2022 | 6.2%▼10.2 | 89.4%▲11.4 | 3.2%▼1.5 | 0.0% | 53.0% | 4,832 | מרצ (מתחת לאחוז החסימה) 61.6% |
| 2026 | 20.1%▲13.9 | 74.2%▼15.2 | 3.9%▲0.7 | 1.1%▲1.0 | 54.8% | 5,306 | ישראל ביתנו 30.4% |
מפקד 2022
| בית ג'ן | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 12,040 | 9,601,720 | 897292 | 126 מתוך 1,1626 מתוך 1933 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 3,727 | – | 706175 | 348 מתוך 1,1628 מתוך 19101 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | דרוזים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | מסורתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 30 | 30 | 376134 | 678 מתוך 1,1627 מתוך 19255 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 7.3% | 12.4% | 276125 | 834 מתוך 1,1518 מתוך 19303 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 16.3% | 25.8% | 177224 | 962 מתוך 1,1596 מתוך 19308 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | – | 25.3% | ||
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 70,400 | 104,300 | 4175 | 1,116 מתוך 1,16016 מתוך 19387 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 59.3% | 69.8% | 1,035 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.