נוקדים

סמל למ״ס 3726 · יהודי · יישוב קהילתי · אזור יהודה ושומרון · מועצה אזורית גוש עציון · אוכלוסייה 2,790 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש ביבי 80.6% (ארצי 44.0%), ירידה של 2.9 נקודות מאז 2022; הציונות הדתית וזהות הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 92.0%2009: מחנה נתניהו 97.9%2013: מחנה נתניהו 89.9%2015: מחנה נתניהו 94.0%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 82.5%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 85.4%2020: מחנה נתניהו 87.9%2021: מחנה נתניהו 81.6%2022: מחנה נתניהו 83.5%2026: מחנה נתניהו 80.6%2006: המחנה שמולו 6.1%2009: המחנה שמולו 1.1%2013: המחנה שמולו 2.5%2015: המחנה שמולו 2.5%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 4.5%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 3.7%2020: המחנה שמולו 11.3%2021: המחנה שמולו 16.6%2022: המחנה שמולו 13.6%2026: המחנה שמולו 15.3%2006: מפלגות ערביות 0.0%2009: מפלגות ערביות 0.0%2013: מפלגות ערביות 0.0%2015: מפלגות ערביות 0.1%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.1%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.1%2020: מפלגות ערביות 0.1%2021: מפלגות ערביות 0.1%2022: מפלגות ערביות 0.2%2026: מפלגות ערביות 0.2%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהנוקדיםישראלאחוזוןדירוג
הציונות הדתית וזהות41.5%5.1%919045104 מתוך 1,192103 מתוך 1,03870 מתוך 127
הליכוד17.3%20.5%635962435 מתוך 1,192426 מתוך 1,03849 מתוך 127
עוצמה יהודית11.1%5.7%807861232 מתוך 1,192231 מתוך 1,03849 מתוך 127
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה7.9%1.7%94938172 מתוך 1,19271 מתוך 1,03825 מתוך 127
ישראל ביתנו6.5%5.9%868791155 מתוך 1,192127 מתוך 1,03812 מתוך 127
ביחד4.4%9.3%302159825 מתוך 1,192820 מתוך 1,03853 מתוך 127
ישר!3.3%16.1%211351942 מתוך 1,192902 מתוך 1,03863 מתוך 127
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה2.6%2.7%443656652 מתוך 1,192649 מתוך 1,03856 מתוך 127
נעם מתחת לאחוז החסימה1.3%0.2%96957448 מתוך 1,19247 מתוך 1,03833 מתוך 127
ש״ס1.1%5.3%666260398 מתוך 1,192389 מתוך 1,03848 מתוך 127
הדמוקרטים1.1%6.4%242271901 מתוך 1,192803 מתוך 1,03838 מתוך 127
יהדות התורה0.4%5.5%777460231 מתוך 1,192224 מתוך 1,03843 מתוך 127
הרשימה המשותפת0.2%8.8%556397411 מתוך 1,192258 מתוך 1,0384 מתוך 127
רע״ם0.0%5.9%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות1.2%0.8%94958764 מתוך 1,19247 מתוך 1,03817 מתוך 127
גוש ביבי80.6%44.0%827937216 מתוך 1,192215 מתוך 1,03880 מתוך 127
גוש השינוי15.3%37.8%272062866 מתוך 1,192827 מתוך 1,03849 מתוך 127
המפלגות הערביות0.2%14.7%404691615 מתוך 1,192462 מתוך 1,03810 מתוך 127
לא התחייבו לגוש2.6%2.8%433556658 מתוך 1,192653 מתוך 1,03856 מתוך 127
אחוז הצבעה77.4%78.0%434436666 מתוך 1,192577 מתוך 1,03880 מתוך 127
קולות כשרים1,5525,690,682808776238 מתוך 1,192136 מתוך 1,03831 מתוך 127

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
200692.0%6.1%0.0%1.6%73.4%314ישראל ביתנו 39.8%
200997.9%▲5.81.1%▼5.00.0%±0.00.8%▼0.872.3%375ישראל ביתנו 32.3%
201389.9%▼7.92.5%▲1.40.0%±0.05.4%▲4.678.0%606הליכוד ביתנו 41.3%
201594.0%▲4.12.5%±0.00.1%▲0.12.8%▼2.782.4%756הבית היהודי 39.2%
אפר׳ 201982.5%▼11.54.5%▲1.90.1%±0.012.9%▲10.177.0%875הליכוד 26.1%
ספט׳ 201985.4%▲2.93.7%▼0.70.1%±0.010.4%▼2.574.1%856ימינה 45.4%
202087.9%▲2.511.3%▲7.60.1%±0.0–74.4%885הליכוד 42.7%
202181.6%▼6.316.6%▲5.30.1%±0.0–73.2%939ימינה 30.6%
202283.5%▲1.913.6%▼3.00.2%▲0.10.0%71.9%1,022הציונות הדתית 48.8%
202680.6%▼2.915.3%▲1.70.2%±0.02.6%▲2.677.4%1,552הציונות הדתית וזהות 41.5%

מפקד 2022

נוקדיםישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)2,7909,601,720808775229 מתוך 1,162131 מתוך 1,02731 מתוך 123
תושבים לקמ״ר5,171–818451225 מתוך 1,162163 מתוך 1,02761 מתוך 123
הדת הגדולה ביותריהודיםיהודים
רוב משקי הביתדתיחילוני
גיל חציוני193098411,037 מתוך 1,162918 מתוך 1,02761 מתוך 123
בני 65 ומעלה3.6%12.4%109421,030 מתוך 1,151920 מתוך 1,01666 מתוך 116
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)43.2%25.8%807776231 מתוך 1,159230 מתוך 1,02730 מתוך 123
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)46.8%25.3%97978833 מתוך 1,01233 מתוך 1,00315 מתוך 121
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)102,700104,300292135822 מתוך 1,160812 מתוך 1,02780 מתוך 123

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202273.6%69.8%770 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים