תקוע
סמל למ״ס 3563 · יהודי · יישוב קהילתי · אזור יהודה ושומרון · מועצה אזורית גוש עציון · אוכלוסייה 4,600 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 77.8% (ארצי 44.0%), ירידה של 6.2 נקודות מאז 2022; הציונות הדתית וזהות הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | תקוע | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הציונות הדתית וזהות | 46.1% | 5.1% | 939252 | 89 מתוך 1,19288 מתוך 1,03862 מתוך 127 |
| הליכוד | 14.7% | 20.5% | 595453 | 487 מתוך 1,192477 מתוך 1,03860 מתוך 127 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 8.0% | 1.7% | 949382 | 71 מתוך 1,19270 מתוך 1,03824 מתוך 127 |
| ביחד | 7.8% | 9.3% | 413374 | 698 מתוך 1,192696 מתוך 1,03834 מתוך 127 |
| עוצמה יהודית | 7.7% | 5.7% | 706636 | 355 מתוך 1,192352 מתוך 1,03881 מתוך 127 |
| ישר! | 4.7% | 16.1% | 241661 | 904 מתוך 1,192870 מתוך 1,03849 מתוך 127 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.1% | 2.7% | 726869 | 314 מתוך 1,192314 מתוך 1,03840 מתוך 127 |
| ישראל ביתנו | 2.5% | 5.9% | 373064 | 745 מתוך 1,192714 מתוך 1,03844 מתוך 127 |
| הדמוקרטים | 1.0% | 6.4% | 232169 | 907 מתוך 1,192806 מתוך 1,03839 מתוך 127 |
| ש״ס | 0.8% | 5.3% | 615748 | 440 מתוך 1,192429 מתוך 1,03865 מתוך 127 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.4% | 0.2% | 888646 | 120 מתוך 1,192118 מתוך 1,03862 מתוך 127 |
| יהדות התורה | 0.2% | 5.5% | 635842 | 358 מתוך 1,192349 מתוך 1,03864 מתוך 127 |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 8.8% | 485686 | 535 מתוך 1,192382 מתוך 1,0386 מתוך 127 |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 1.9% | 0.8% | 989893 | 27 מתוך 1,19219 מתוך 1,03810 מתוך 127 |
| גוש ביבי | 77.8% | 44.0% | 807732 | 242 מתוך 1,192241 מתוך 1,03887 מתוך 127 |
| גוש השינוי | 16.0% | 37.8% | 282165 | 856 מתוך 1,192817 מתוך 1,03844 מתוך 127 |
| המפלגות הערביות | 0.2% | 14.7% | 404691 | 615 מתוך 1,192462 מתוך 1,03810 מתוך 127 |
| לא התחייבו לגוש | 4.1% | 2.8% | 726868 | 319 מתוך 1,192318 מתוך 1,03840 מתוך 127 |
| אחוז הצבעה | 77.1% | 78.0% | 414134 | 695 מתוך 1,192603 מתוך 1,03884 מתוך 127 |
| קולות כשרים | 2,142 | 5,690,682 | 828882 | 210 מתוך 1,192121 מתוך 1,03824 מתוך 127 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 93.9% | 3.1% | 0.0% | 1.8% | 75.6% | 622 | האיחוד הלאומי-מפד״ל 46.0% |
| 2009 | 95.2%▲1.3 | 1.3%▼1.7 | 0.0%±0.0 | 2.3%▲0.5 | 73.4% | 751 | הליכוד 35.3% |
| 2013 | 88.1%▼7.1 | 5.1%▲3.8 | 0.0%±0.0 | 6.2%▲3.9 | 77.1% | 1,127 | הבית היהודי 47.5% |
| 2015 | 92.6%▲4.5 | 3.3%▼1.9 | 0.1%▲0.1 | 3.4%▼2.8 | 81.2% | 1,457 | הבית היהודי 49.2% |
| אפר׳ 2019 | 77.8%▼14.8 | 4.8%▲1.5 | 0.1%±0.0 | 16.8%▲13.4 | 78.4% | 1,617 | הימין החדש (מתחת לאחוז החסימה) 34.8% |
| ספט׳ 2019 | 89.1%▲11.3 | 7.2%▲2.3 | 0.2%▲0.1 | 2.8%▼14.0 | 73.1% | 1,524 | ימינה 52.4% |
| 2020 | 89.1%±0.0 | 9.2%▲2.0 | 0.2%±0.0 | – | 75.0% | 1,615 | ימינה 47.1% |
| 2021 | 83.1%▼6.0 | 13.2%▲4.0 | 0.1%▼0.1 | – | 72.0% | 1,593 | ימינה 37.0% |
| 2022 | 84.1%▲0.9 | 12.2%▼1.0 | 0.1%▲0.1 | 0.0% | 72.2% | 1,675 | הציונות הדתית 44.7% |
| 2026 | 77.8%▼6.2 | 16.0%▲3.8 | 0.2%▲0.1 | 4.1%▲4.1 | 77.1% | 2,142 | הציונות הדתית וזהות 46.1% |
מפקד 2022
| תקוע | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 4,600 | 9,601,720 | 838984 | 195 מתוך 1,162113 מתוך 1,02721 מתוך 123 |
| תושבים לקמ״ר | 6,667 | – | 888966 | 141 מתוך 1,162109 מתוך 1,02742 מתוך 123 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | דתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 17 | 30 | 5528 | 1,085 מתוך 1,162961 מתוך 1,02780 מתוך 123 |
| בני 65 ומעלה | 5.0% | 12.4% | 151354 | 969 מתוך 1,151887 מתוך 1,01653 מתוך 116 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 48.5% | 25.8% | 919089 | 99 מתוך 1,15998 מתוך 1,02713 מתוך 123 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 31.2% | 25.3% | 848463 | 162 מתוך 1,012160 מתוך 1,00345 מתוך 121 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 122,500 | 104,300 | 555067 | 522 מתוך 1,160518 מתוך 1,02741 מתוך 123 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 78.0% | 69.8% | 603 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- נוקדים 1.7 ק״מ · מעלה עמוס 5.7 ק״מ · אפרת 7.0 ק״מ · אספר 8.2 ק״מ · מגדל עוז 8.4 ק״מ